Головна » Каталог сайтів » Безкоштовне в мережі [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 5
Показано сайтів: 1-5

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

Методичний портал

Розробки уроків, контрольні роботи, олімпіадні завдання, тестові матеріали, календарне планування.
Переглядів: 1409 / Дата: 29.11.2010 / Коментарі:

картинки, обои, книги, журналы, рамки для фото

Спасибо Вам за внимание к нашему проекту. На нашем сайте Вы сможете найти поздравительные открытки рамки для фото обои для рабочего стола иконки интересные картинки и фотографии. Так же на сайте есть библиотека книг и журналов . Любители фотошоп найдут много полезной информации. Если у Вас есть свои работы можете размещать их у нас (для этого обязательно надо зарегистрироваться).
Переглядів: 1191 / Дата: 29.01.2011 / Коментарі:

Гайштут и его друзья


О. Г. Гайштут - вчитель методист вищої категорії. На сайті викладено для вільного завантаження багато посібників автора для дошкільнят та молодших школярів з математики, логіки, розвитку пам'яті.

Переглядів: 1216 / Дата: 14.02.2011 / Коментарі:

PROgram100

На даному сайті представлені всі небхідні програми, які потрібні для роботи, розваг та розширеного користуванням вашим ПК

Переглядів: 875 / Дата: 26.03.2014 / Коментарі:

Вітання на всі свята

Портал v24.com.ua "Вітання на всі свята" створений для усіх хто хоче цікаво та оригінально привітати своїх рідних, близьких, друзів, колег адже кожна людина хоче чути гарні слова в свою адресу, які б не просто запам'ятались приємною миттю, а подарували натхнення і силу іти по життєвій дорозі, відчуваючи підтримку та турботу.
Переглядів: 934 / Дата: 18.02.2013 / Коментарі: