Головна » Каталог сайтів » Школи раннього розвитку, гуртки, секції [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 5
Показано сайтів: 1-5

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

Дитячі садки, приватні дитсадки, державні ДНЗ та інші садочки та центри розвитку дитини Києва і всієї України

Сайт Дитячі садки Києва і всієї України зібрав у себе всі дитсадки Києва та інших міст, у тому числі приватні садочки Києва. Поради щодо вибору ДНЗ, відгуки про дитячі садки, адаптація дитини до садочка, правові аспекти.
Переглядів: 1407 / Дата: 27.10.2011 / Коментарі:

Самоучка - інтерактивні ігри та вправи

Цей сайт присвячений навчальному матеріалу для дошкільників і школярів молодших класів, вивчення якого за допомогою інтерактивних флеш-ігор допоможе полегшити навчання в початкових класах, викличе у дитини інтерес до уроків в школі.
Ці ігрові вправи створені вчителем вищої категорії із званням вчитель-методист, у якого за багато років роботи в початкових класах загальноосвітньої школи зібралося багато прийомів, способів роз'яснення навчального матеріалу, секретів запам'ятовування, тренувальних і ігрових вправ, направлених на формування обчислювальних навиків, запам'ятовування табличок, правил правопису і т.д.
Переглядів: 2445 / Дата: 19.09.2010 / Коментарі:

«Планета Міркувань»

курс «Розвитку продуктивного мислення учнів початкової школи»
Цей сайт для кмітливих та допитливих, чий розум не спить, кого манить все нове та незвідане. Для тих, хто любить тренувати свій розум, розв’язуючи логічні задачки та складні головоломки. Любителям загадок, шарад, ребусів, криптограм та закодованих послань. Для тих, хто має почуття гумору, хто не боїться труднощів і здатен знайти вихід із, здавалось би, безвихідної ситуації. Тобто для тебе, любий друже.
Переглядів: 2042 / Дата: 16.03.2011 / Коментарі:

Все для наших діточок.


Дитячі презентаціі, ранній розвиток дітей, обучаюче відео для малят, скачати можна все абсолютно бескоштовно, мульткліпи, книжки, журнали, сценаріі для ранків та свят.

Переглядів: 1168 / Дата: 24.12.2010 / Коментарі:

Голопузик - виховання та розвиток дітей

Портал "Голопузик" присвячений питанню виховання та розвитку дітей з народження і до старшого віку.
Публікації, статті, цікавинки, обговорення, форум, питання-відповіді і т.д.
Переглядів: 899 / Дата: 24.04.2013 / Коментарі: