Головна » Каталог сайтів » ШКІЛЬНІ ПРЕДМЕТИ » Географія [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 6
Показано сайтів: 1-6

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

пізнавальний сайт "Географія"

Ми маємо на меті зібрати на сайті "Географія" велику кількість корисної пізнавальної, наукової інформації, яка стане в пригоді всім бажаючим - учням, студентам, вчителям, науковцям, просто зацікавленим людям. "Географія" буде цікавий україно- та російськомовним користувачам, оскільки література викладена тут буде на українській або російській мовах, всі підручники доступні для скачування.
Переглядів: 871 / Дата: 04.03.2011 / Коментарі:

Географія.Природознавство.Школа(різне)

Власні авторські розробки з географії, природознавства та інших предметів. Розробки з різних питань шкільного життя
Переглядів: 997 / Дата: 06.05.2012 / Коментарі:

Для географа

Конспекти уроків, презентації, реферати, історія географічних досліджень та багато іншого можна знайти на сайті "Для географа"
Переглядів: 789 / Дата: 26.02.2012 / Коментарі:

Сайт вчителя математики та інформатики Калинчука В.В.

Даний сайт призначений для вчителів різних предметів. На цьому сайті ви можете скачати з файлообмінника FileSpace конспекти уроків, календарне планування, електронні підручники, програми та багато іншого з математики, інформатики, української мови та літератури та інших предметів.

Переглядів: 810 / Дата: 04.11.2014 / Коментарі:

сіт-наві, - розрахунок відстаней

Сайт сіт-наві призначений для розрахунку відстаней між містами України та усього світу. За допомогою нашого сервісу ви можете не тільки прокласти маршрут між містами і визначити відстань між ними, але також розрахувати кількість палива, яке знадобиться для подолання цього маршруту, і його вартість. Завдяки нашому сервісу ви зможете заощадити свій час, паливо і відповідно гроші.

Переглядів: 722 / Дата: 15.09.2014 / Коментарі: