Головна » Каталог сайтів » ШКІЛЬНІ ПРЕДМЕТИ » Українська мова і література [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 6
Показано сайтів: 1-6

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

Українська мова та література

Персональна сторінка вчителя української мови та літератури

Українська мова
  • Календарне планування
  • Тематична атестація
  • Матеріали до уроків
  • На допомогу учням

ЗНО

  • Підготовка до ЗНО

Переглядів: 1245 / Дата: 01.02.2011 / Коментарі:

Для вчителів української мови

Цей сайт для вчителя, який, вийшовши після довгої наради, пам’ятає, що завтра вранці йому йти до класу. На урок він піде не з конспектом виступів із велемовними гаслами - йому потрібен конспект уроку.

Надзавдання цього сайту – звільнити словесника від комплексу учительської меншовартості, який часто формує в нього висока, далека від практики теорія, підтримувана далекими від школи чиновниками.
Учитель-практик візьме на цьому сайті дидактичний minimum minimorum, необхідний для того, щоб у класі відчувати себе впевнено, забувши про «не встиг» і «не було часу».
Хтось вибудує на такому minimorumі щось оригінальне, не знане досі, новаторське і цікаве вже своєю новизною.

Сайт є одним зі складників методично-інформаційного професійно орієнтованого середовища, створюваного Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Переглядів: 949 / Дата: 07.04.2011 / Коментарі:

Українська мова

ukrainskamova.at.ua - це сайт на якому зібрані усі правила української мови, та ще багато цікавого.
Переглядів: 961 / Дата: 20.10.2011 / Коментарі:

MOVA.info: про українську мову, лінгвістику і не тільки

Велика колекція словників!

Мета лінгвістичного порталу Mova.info – здійснювати систематичну довідково-інформаційну роботу стосовно української мови та української лінгвістики в мережі Інтернет. Наша система є своєрідним центром для тих, хто цікавиться українською мовою та хоче швидко отримати потрібну інформацію.

Інформаційно-довідковий портал з української мови надає можливість:
  • оперативно знайомити всіх користувачів з актуальними новинами в галузі української мови в усіх її аспектах і тим самим підвищувати рівень інформованості суспільства щодо сучасного стану та тенденцій розвитку української мови та мовознавства;
  • надавати оперативні консультації та роз’яснення з питань, пов’язаних з українською мовою шляхом залучення фахівців-україністів (лінгвістів, літературознавців, фольклористів тощо), які можуть через мережу Інтернет коментувати та роз’яснювати складні питання у рубриці «Довідкова служба» або провадити дискусії на лінгвістичному форумі;
  • публікувати наукові статті, монографії, підручники, бюлетені та інші матеріали наукового характеру, пов'язані з лінгвістикою, формувати електронні бібліотеки, банки даних і надавати безкоштовний доступ до цих інформаційних ресурсів усім бажаючим з можливістю коментування та співпраці з користувачами;
  • об’єднувати фахівців-лінгвістів, повідомляти про мовознавчі конференції, семінари, круглі столи та організовувати їх у режимі online, що сприяє генеруванню нових ідей, концепцій, підвищення рівня інформованості щодо мовних та мовознавчих проблем як фахівців, так і широкого загалу.
Переглядів: 1446 / Дата: 19.09.2010 / Коментарі:

Еверест філології

Блог для тих, хто любить , знає і хоче знати українську мову та літературу (вчителів, дітей та їх батьків).
Переглядів: 1050 / Дата: 28.10.2011 / Коментарі: