Головна » Файли » Бібліотека школяра » 11 КЛАС

Біологія. Завдання для тематичного контролю. Контрольні роботи. 11 клас. Рівень стандарту
17.07.2015, 15:00
загрузка...

Назва: Біологія. Завдання для тематичного контролю. Контрольні роботи. 11 клас. Рівень стандарту
Автор: Михайлюк Т.О.
Мова: українська
Рік: 2011 
Кількість сторінок: 64
Формат: pdf
Розмір: 103 Mb

Завдання для тематичного контролю складені відповідно до програми Міністерства освіти і науки України з біології (2011 р.) та вимог до оцінювання знань і умінь учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання структуровані за тематичними блоками. У кожному блоці два варіанти (А і Б) по 9 завдань, які відповідають чотирьом дидактичним рівням складності. Кількість завдань учитель може корегувати сам, враховуючи індивідуальні особливості та рівень підготовки учнів, керуючись при цьому критеріями оцінювання навчальних досягнень і методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України. Виконавши усі завдання, учень може отримати максимальну кількість балів (12).
Більшість завдань зорієнтовані ка вміння учнів:
- працювати з тестами;
- обґрунтовувати свої відповіді;
- формулювати означення понять;
- розв'язувати біологічні задачі;
- характеризувати та пояснювати біологічні явища і процеси.
   Завдання охоплюють весь шкільний курс біології 11 класу і, власне, являють собою банк запитань, які дозволяють перевірити кожний елемент знань учнів. Завдання підібрані за темами і розміщені в тому порядку, в якому ці теми вивчаються.
Видання містить також дві контрольні роботи, обов'язкові для виконання. Кожна контрольна робота охоплює теоретичний матеріал однієї з тем і передбачає перевірку таких елементів знань і вмінь: тлума¬чення термінів і понять, робота з малюнками, складання таблиць і схем, відкрита відповідь (на вибір).
   Зошит рекомендований для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, розрахований на одночасне використання чотирма учнями.

Завантажити

 

Категорія: 11 КЛАС | Додав: | Теги: Біологія. Завдання для тематичного
Переглядів: 1827 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1
ланцюг живлення складається з наступних ланок: рослини-миша-змія-орел-змієїд.Визначте масу миші, якщо маса орла-змієїда становить 2 кг.
avatar