Головна » Файли » Бібліотека школяра » 1-4 КЛАС

Англійська мова. 30 кроків до школи
08.10.2015, 13:14
загрузка...

 

Назва: Англійська мова. 30 кроків до школи
Автор: Іванова Ю. А.
Кількість сторінок: 65
Формат: ПДФ
Розмір: 52 мб
Посібник з англійської мови для підготовки дитини до школи.

За допомогою вправ та завдань дитина навчиться впізнавати прості слова англійської мови, правильно використовувати англійські числівники і прийменники, а також складати найпоширеніші фрази. У виданні багато веселих завдань, ігрових вправ, загадок, кросвордів, що спонукатиме дитину до вивчення іноземної мови. 

Турботливим батькам , бабусям і дідусям 

Шановні дорослі! Ваш малюк наступної осені піде до школи. Поповнити і перевірити його запас знань Вам допоможе серія посібників «30 кроків до школи». 
Перед Вами посібник з англійської мови. 
Програма для дошкільнят не передбачає обов'язкового вивчення іноземної мови перед школою, але дитині буде набагато легше вивчати англійську в школі, якщо вона володітиме такими знаннями та навичками: 
1. Упізнавати знайомі слова на письмі та на слух (знати і вивчати назви букв не обов'язково). 
2. Сприймати на слух найбільш поширені фрази і короткі речення. 
3. Уміти реагувати на загальновживані фрази. 
4. Уміти складати прості запитання і давати на них короткі відповіді. 
5. Уміти повідомити про себе, назвати членів родини. 
6. Уміти назвати прості ознаки предметів і їх число (у межах десяти). 
7. Складати фрази з двох-чотирьох слів. 
Усі ці завдання пропонуються у нашому посібнику, а ще представлені завдання на підготовку руки до письма, на розвиток зорової, слухової та образно-логічної пам'яті. 
Кожний крок навчання складається з двох сторінок: на першій сторінці йде ознайомлення, вивчення та закріплення матеріалу, на другій сторінці проводиться тестування вивченого. Відповідаючи правильно, малюк сам буде зафарбовувати зірочки внизу сторінки. Зверніть увагу, якщо зірочок менше 3, то слід повернутися до цієї сторінки через кілька днів. Працюйте у книзі разом з малюком, адже він зможе отримати від Вас допомогу. Але не поспішайте відразу давати підказку, дайте можливість дитині подумати і самій відповісти на складне запитання. Спонукайте сина/ доню до запитань і відповідей. 
Велику допомогу в зацікавленості дитини навчанням Вам надасть інтерактивний диск. Ми пропонуємо тестування з різних предметів. Окрім англійської мови, малюк зможе пройти тестування з логіки, математики, читання та перевірити свою пам'ять і увагу. Коли Ви будете проглядати результати тестування, намагайтеся підбадьорити майбутнього школяра, обов'язково хваліть за успіхи і старання. Цінуйте усі хвилини спілкування з Вашою дитиною! 
Бажаємо успіхів Вам і Вашій дитині! 

Переглянути Англійська мова. 30 кроків до школи на сайті видавництва

 

 

Категорія: 1-4 КЛАС | Додав:
Переглядів: 1646 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar