Головна » Файли » Бібліотека школяра » 1-4 КЛАС

Як навчити вашу дитину виразно читати і заучувати вірші
10.11.2015, 09:45
загрузка...

Назва: Як навчити вашу дитину виразно читати і заучувати вірші 
Автор: Ємець А. А.

Завантажити

 

Навіщо і для кого написана ця книжка? Перш за все, для небайдужих дорослих - батьків, бабусь, дідусів - тих, хто, дивлячись на сучасних дітей,  не тільки хапається  за голову і картає молоде покоління, а й хоче допомогти своїм дітям навчатися й отримувати при цьому задоволення; тих, хто хоче, щоб його дитина була інтелігентною, розвинутою, з перспективи на цікаве майбутнє; тих, хто хоче сформувати позитивне ставлення  до поезії, літератури,  навчання.

Деякі батьки, віддавши свою дитину до школи, вважають, що тепер за її навчання відповідають педагоги, саме з них і треба суворо спитати, чому саме ця дитина не вміє виразно читати вірші, не хоче їх запам'ятовувати. На цю тему вже багато чого сказано в періодичній пресі, популярній і науко­ вій літературі.

Досить показовим прикладом є ситуація, яка періодично відбувається в дитячих садках, коли роздратована жінка висловлює претензії до вихователів: «З'ясувалося,  що  моя  дитина  не вміє  читати». Найбільше  здивування  викликає  саме «з'ясувалось», тобто до цього моменту мама не знала, що її дитина вміє, а що ні.

Якщо батьки не· хочуть, щоб їхня дитина «пасла задніх», їм необхідно зрозуміти, що без їхнього втручання і допомоги результати будуть значно скромнішими. І не треба всю провину перекладати на вихователів 1вчителів. Дійсно, і вчителі бувають різні, і програма стала складнішою. Але навіть найкращий учитель не зможе зробити для дитини те, що можуть її власні батьки,  сім'я.  Тільки  в  поєднанні  зусиль  школи й родини полягає шлях до успішного навчання. Якщо батьки зможуть підтримати починання вчителя, особливо в такому напрямі, як читання, то позитивні результати виявляться досить швидко.  Звичайно, така робота потребує витрат: душевних, емоційних, часу, але це того варте.

Категорія: 1-4 КЛАС | Додав: | Теги: навчити читати
Переглядів: 1052 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar