Головна » Файли » 1-4 КЛАС

Таблиця множення v... for XP
22.02.2011, 02:55
загрузка...
Програма зовсім не строга і виконана в вигляді невеликої гри, в якій ви зможете заробляти карточки з зображеннями відомих чарівників і чарівниць, тому, процес вивчення таблиці множення не буде здаватись вам нудним і стомливим. Коли Ви стомитесь і вирішите закрити програму, то гра автоматично збереже всі дані, якщо ви встигли отримати хоча б одну карточку.
Так як програма виконана в вигляді гри, то в ній існують і певні правила:
- при перевірці знань, перевірка відповідей починається з множення на 2, потім перевіряеться множенне на 3, 4 і т.д. до 9. Якщо ви продовжуєте збережну гру, то перевірка відповідей починається з тої колонки множення, на якій ви зупинились в минулий раз і далі, по порядку до 9. За кожну колонку з правильними відповідями ви будете отримувати чарівну карточку.
- в грі на час, вам дається 10 секунд для того, щоб дати відповідь. Для отримання карточки вам потрібно дать 10 правильних відповідей, але, якщо ви не встигли відповісти або дали неправильну відповідь, то прийдеться додати ще одну правильну, якщо дали дві неправильних відповіді, то додати дві правильних и т.д.
- всі, раніше набрані вами при перевірці знань, карточки будуть видалені з книги, при відкриванні таблиці множення. Карточки засновників Хогвартса, отримані в грі на час, залишаються в вашій книзі до ти, поки ви не почнете нову гру, при відкрванні таблиці они не видаляються.
   Автор програми Матвєєв Алєксєй. Сайт програми http://matveevaleksey.narod.ru.

Завантажити можна тут: http://free.ukrprog.com.ua/programms.php 
Категорія: 1-4 КЛАС | Додав:
Переглядів: 4083 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar