Головна » Файли » Бібліотека школяра » 9 КЛАС

Інформатика: 9 клас
20.10.2011, 03:15
загрузка...

Назва: Інформатика: 9 клас
Автор:  І.О. Завадський, І.В. Стеценко, О.М. Левченко
Мова: українська
Рік: 2009
Кількість сторінок: 320
Формат: pdf
Розмір: 51 Mb

 

 

Підручник для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які ви­вчають ін­форматику за затвердженою МОН України навчальною програмою "Інформатика"

Підручник призначено для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які ви­вчають ін­форматику за затвердженою МОН України навчальною програмою «Інформатика. Навчальна програма для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів». Видання повністю відповідає змісту, обсягам навчального навантаження та послідовності викладання навчального матеріалу, що пропону­ються в зазначеній навчальній програмі. Підручник складається з 32 розділів, які об’єднано в 7 частин — за кількістю тем навчальної програми. У кожному розділі є теоретична частина, модулі для актуалізації, пере­вірки й закріплення набутих знань і навичок, а також завдання, виконання яких потребує твор­чого підходу. Підручник містить такі практичні завдання: 12 запланованих навчальною програмою практичних робіт, а також вправи, які простіші за практичні роботи й підсумовують результати опрацювання уч­нем невеликого обсягу навчального матеріалу.

[Посилання видалені на вимогу правовласників]   КУПИТИ

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: 9 КЛАС | Додав: | Теги: інформатика, 9 клас
Переглядів: 2701 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Безкоштовно ознайомитися можна тут:

http://www.ex.ua/view/5247006

http://issuu.com онлайн

ми не розповсюджуємо інформацію, захищену авторським правом, а лише знаходимо в мережі альтернативні джерела, їхня правомірність нам невідома
avatar