Головна » Файли » ШКОЛЯР » астрономія

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати за: Даті · Назві · Переглядам
загрузка...

Уроки астрономії (навчально-методичний посібник)

Назва: Уроки астрономії (навчально-методичний посібник)
Автор: Вербінська Г.М.
Рік: 2010
Сторінок: 128
Формат|Якість: pdf
Розмір: 23 мб
У посібнику пропонується орієнтовне календарне планування курсу "Астрономія" для 11 класу. До кожної теми визначено мету та план проведення уроку. Уроки подані у вигляді стислого конспекту лекцій. Буде корисним для учителів, які викладають астрономію. 

Переглядів: 2656 / Дата: 05.07.2014 / Коментарі: 0

Фізика. Астрономія. Початкові відомості. Частина 1

Фізика. Астрономія. Початкові відомості. Частина 1
Посібник підготовлено для широкого кола читачів, які зможуть засвоїти початкові відомості з різних розділів фізики та астрономії та навчитись використовувати набуті знання для аналізу проблемних ситуацій, в тому числі для розв’язку задач. До першої частини увійшли такі розділи: кінематика, динаміка, закони збереження, молекулярна фізика та термодинаміка, електростатика, закони постійного струму та струм у різних середовищах. У другій частині представлені такі розділи: магнітне поле, та електромагнітна індукція, коливання та хвилі, оптика, атомна та ядерна фізика. Також до складу другої частини увійшла астрономія.
Переглядів: 1911 / Дата: 02.03.2013 / Коментарі: 0

Планети сонячної системи. Навчальний фільм
Опис: Одного дня технічний прогрес, можливо, дозволить нам переселитися на інші планети.Фільм розповість про планети нашої сонячної системи з точки зору можливості їх заселення нами. Подорожуйте по Сонячній системі, щоб дізнатися, що чекає нас на цих невідомих планетах, і порівняти їх із Землею.Детальний опис планет сонячної системи!
Переглядів: 5719 / Дата: 04.03.2012 / Коментарі: 0