Федір Кричевський аудіювання
У репродукціях цю картину бачив кожний, зветься вона “Три віки”. Зображує три жіночих обличчя, що уособлюють молодість, зрілість, старість. Три етапи життя, три різних світовідчуття, три покоління.
Головна » Файли » АУДІЮВАННЯ |
У категорії матеріалів: 53 Показано матеріалів: 31-40 |
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 » |
У репродукціях цю картину бачив кожний, зветься вона “Три віки”. Зображує три жіночих обличчя, що уособлюють молодість, зрілість, старість. Три етапи життя, три різних світовідчуття, три покоління.
Великомучениця Варвара аудіювання Ця історія сталася шістдесят літ тому, коли Ганні йшов сімнадцятий рік, а дівоча душа в цьому віці, як порох: досить іскри найменшої, щоб вона вибухнула, ні з чим не рахуючись.
Церква завжди високо цінувала заслуги мучеників за віру, ставила їхнє життя за взірець. На відзначення тих, хто відзначився особливою мужністю, встановлено свята. День пам’яті Святої Великомучениці Варвари – 17 грудня.
Перли – не самоцвіти, але красою та блиском не поступаються перед ними. Перлина складається з аргоніту – вуглекислого кальцію і незначної кількості органічних речовин. Через те вона недовговічна.
Повільно ступали чумаки в червоноверхих шапках-бирках, заправивши за вухо оселедці. Він сонця, від вітру й куряви груди, шия і обличчя їх стали як темна бронза.
Старший євнух жив у задньому дворі ханського палацу. Коли до покоїв увійшов полковник Богун, він, вирядивши усіх слуг, чемно привітав гостя. Богун зразу приступив до діла.
Дитинство Генріха Шлімана не було безхмарним. Він народився в невеликому німецькому селі. Коли йому сповнилося дев’ять років, померла мати, а суворого й грубого батька вигнали з посади пастора.
Микола Костомаров – видатний історик і мислитель, один із засновників Кирило-Мефодіївського братства, організації, з якої, власне, розпочався український суспільно-політичний рух.
З іменем Іларіона пов’язують виникнення Києво-Печерського монастиря. Будучи священиком монастиря на Берестові, він часто приходив на мальовничий, тоді ще вкритий лісом високий берег Дніпра. Для молитовного усамітнення викопав собі невелику печеру.
За традицією в давнину у більшості європейських міст перед Ратушею або Магістратом споруджували фонтан. Такої відповідності дотримали й у Києві. У ХV ст. на центральній площі Подолі, що мала назву Ринкової, стояла дерев’яна Ратуша, а поряд дерев’яний павільйон-криниця. 1697 р на майдані було зведено мурований Магістрат, а поряд – кам’яний фонтан-ротонда.