Головна » Файли » АУДІОКНИГИ

Григорій Квітка-Основ'яненко, Конотопська відьма (2006) [MP3]
16.09.2012, 00:40
загрузка...

Григорій Квітка-Основ'яненко, Конотопська відьма (2006) [MP3]

Рік видання: 2006
Автор: Григорій Квітка-Основ'яненко
Текст читає: Василь Мазур
Жанр: повість, драматичний твір

Повість «Конотопська відьма», яка є яскравою й живою сатирою на побут козацької старшини XVIII ст. На перший погляд повість має дещо казковий сюжет, насправді ж — це цілком реалістичний твір. Цікавим є й те, що в основу «Конотопської відьми» лягли реальні події. 

Першим україномовним твором письменника була повість «Маруся». Повість «Маруся» наскрізь лірична, збудована на певній ідеалізації, багата на фольклорний матеріал та напрочуд емоційна. У центрі твору страждання молодої дівчини та її духовний світ. Ця художня лінія знаходить своє продовження і в наступних творах Квітки з народного життя — «Сердешна Оксана» та «Щира любов».
Майже усі свої п’єси Квітка написав російською мовою. З них можемо виділити дві найбільш відомі з його доробку — «Сватання на Гончарівці» та «Шельменко-денщик».
В центрі п’єси постать дурнуватого, але багатого Стецька, який хоче одружитися з красивою й розумною дівчино, яка, своєю чергою, закохана у кріпака. Фактично, це могла б бути драма, але Квітка так вдало малює художні образи та ідеалізує їх, що в результаті, усі герої приходять до щасливої розв’язки.

Зміст:
Повісті:
01. Конотопська відьма (онлайн)
02. Маруся
Драматичні твори:
03. Сватання на Гончарівці
04. Шельменко-денщик

Категорія: АУДІОКНИГИ | Додав: | Теги: завантажити, аудіокнига, Конотопська відьма, аудіо, слухати, Квітка-Основ'яненко, mp3
Переглядів: 3924 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.7/3
Всього коментарів: 0
avatar