Головна » Файли » АУДІОКНИГИ

Марк Твен, Пригоди Тома Соєра (2007) [MP3]
28.04.2013, 15:30
загрузка...

Мова: українська

Опис:
В 1876 році побачила світ книга Марка Твена, що не тільки закріплює його в якості видатного американського письменника, але і назавжди внесла його ім'я в історію світової літератури. Це були знамениті «Пригоди Тома Сойєра».

По суті, письменникові і видумувати нічого не довелося. Він згадав дитинство в Ганнібалі і своє життя в ті роки. І от на сторінках книги з'явилося містечко Санкт-Петербург, у якому легко можна розрізнити риси Ганнібала, як утім, і риси безлічі інших дрібних населених пунктів, розкинутих по берегах Міссісіпі. А в Томі Сойєрі можна легко впізнати юного Семюеля Клеменса, який дуже не любив школу й у 9 років уже палив.

Автор:Марк Твен
Про автора:
У 27 він став професійним журналістом, у 34 видав свою першу книгу.
З самого початку його газетні публікації мали риси художнього твору.
Перетворення з талановитого любителя на справжнього професіонала відбулося після подорожі на Гаваї 1866 року.Він експерементував, шукав нові, різноманітніші форми вираження.Підступ до художньої прози був поступовим, обережним. Зустріч із другом дитинства нагадала Твену про їхні дитячі пригоди в Ганнібалі, і у 1874-1875, із перервами, він пише роман "Пригоди Тома Сойера" (The Adventures of Tom Sawyer,1876), що створив йому репутацію майстра характерів та інтриги і неперевершеного гумориста. Том, зі слів автора, "втілення хлопчацтва". Фон повісті - автобіографічний, Санкт-Петербург - це Ганнібал. Проте персонажі не пласкі копії, а живі енергійні характери, народжені уявою майстра, що згадує свою юність.
Видавництво: Наш Формат
Тривалість: 9 год. 6 хв
Озвучено: Читає Чайковська Валерія
Кодек звуку: MP3
Бітрейт: 112 кб/сек

Завантажити з  turbobit

 

Категорія: АУДІОКНИГИ | Додав: | Теги: пригоди тома соєра, завантажити, Том Сойер, аудіокнига, скачати, mp3
Переглядів: 1689 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.0/17
Всього коментарів: 1
avatar
1
biggrin :D biggrin
avatar