Головна » Файли » ДИКТАНТИ

Сергій Корольов
09.11.2020, 01:47
загрузка...

Розвиток ракетної та космічної техніки й початок космічної ери в історії людства світ пов’язує з ім’ям академіка Сергія Корольова. Його сприймають як представника російської науки, але мало хто знає, що цей славетний учений — українець.

Сергій Корольов народився в Житомирі, навчався в Одесі, Києві, Москві. Переїхавши до столиці Радянського Союзу, працював на наукових посадах. У цей час він розробив низку оригінальних конструкцій. Особисті контакти з Костянтином Ціолковським, вивчення його праць з ракетної техніки та теорії міжпланетних сполучень сприяли початку фундаментальних досліджень молодого вченого в цій галузі. Загалом Сергій Корольов розробив багато проектів керованих ракет, ракетопланів, геофізичних ракет, ракетносіїв. Протягом багатьох років він спрямовував роботу провідних конструкторських колективів на розв’язання важливих завдань у ракетній і космічній техніці.

Сергій Корольов — найвидатніший конструктор ракетно-космічних систем, які забезпечили дослідження космічного простору. Саме він створив перший штучний супутник Землі, який започаткував розвиток космічної ери, а також космічний корабель, на якому Юрій Гагарін уперше реалізував сміливу мрію людства — політ за межі атмосфери, а Олексій Леонов здійснив перший вихід у відкритий космічний простір.

165 слів За В. Горбуновим

Категорія: ДИКТАНТИ | Додав: | Теги: Сергій Корольов
Переглядів: 260 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar