Головна » Файли » ДИКТАНТИ

Сперечатися з висотою
09.11.2020, 17:17
загрузка...

Сергій Бубка не пам’ятає свого першого стрибка. Так склалося, що на заняття секції стрибунів із жердиною він потрапив випадково. Його взяв на тренування старший брат Василь. Від нудьги Сергійко почав пустувати в спортзалі. Тренер, на диво, не вигнав його з тренування, а вказав на тумбу й звелів стрибати з неї, додавши: «Навчу тебе спочатку падати, а тоді вже літати». То був перший і єдиний тренер Сергія Бубки — нині заслужений тренер Віталій Петров.

Спочатку тренер радив займатися бігом, підняттям штанги, гімнастикою, що нібито не стосувалося стрибків. Лише пізніше Сергій зрозумів, який у нього мудрий наставник.

Коли чемпіона й рекордсмена світу зі стрибків із жердиною запитали, чи не буває йому страшно там, на шестиметровій висоті, він відповів: «Знаєте, у мене тричі під час стрибків ламалася жердина. У таких випадках більшість атлетів іде із сектору назавжди, адже їм не дає спокою думка: “Раптом завтра знову осічка?” Таким спортсменам уже не перемогти. Перед тим як сперечатися з висотою, треба перевірити свої сили. І якщо вже почав розбіг, то йди до кінця…»

167 слів З журналу

Категорія: ДИКТАНТИ | Додав:
Переглядів: 276 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar