Головна » Файли » ШКОЛЯР » ДИКТАНТИ

Вірою стелиться життя
15.09.2020, 23:40
загрузка...

Диктант № 22 Вірою стелиться життя

Василь Жданкін — нащадок  по  батьковій  лінії  хорунжого Війська Запорозького  Якова  Криворукого.  а  мати  свій  родовід  вела  від  дворян  польського  походження,  які  прийняли  наприкінці XVIII  століття православ’я.  Закінчивши  сільгоспакадемію,  вона  поїхала  працювати на Кубань. Там  зустріла  своє  кохання. Вийшла  заміж. Чоловікові подарувала сина Василя. Та склалося так, що їхнє молоде життя обірвала підступна  смерть. Виховувати Василька  стали  хресні батьки  з Кременеччини. Згадуючи  світлої пам’яті названого  тата Миколу Даниловича Микулича, Василь  каже:  «Це  була  золота  людина,  зразок  для мене у  всьому».

Хлопець  змалку  тяжів  до пісні. Тому й  вступив  до Рівненського  інституту культури,  закінчивши який, почав працювати в місцевій філармонії. Почалася  активна  творча  діяльність. Майже  двадцять країн  світу об’їздив  з концертами. Та раптом… Раптом  співак  залишає Львів,  забуває про виступи й переїжджає з дружиною й двома доньками в село Білокриниця, що поблизу Кременця.

Чому враз сталися такі зміни в його житті? Василь каже, що не хотів підлягати  не  завжди  чесним  законам шоу-бізнесу. Може,  головну  роль у його житті  зіграли все-таки два  старці…  (За М. Шотом; 163  сл.).

Категорія: ДИКТАНТИ | Додав:
Переглядів: 10 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar