Головна » Файли » ДИКТАНТИ

Завоювати авторитет
09.11.2020, 16:06
загрузка...

Освічена людина не завжди має авторитет, а авторитетна — не завжди має вищу освіту. Тут варто згадати рідкісну серед людей рису — дипломатичність. Про таких щасливців часто кажуть, що це в них від природи. Одразу необхідно застерегти: не треба розуміти дипломатичність як пристосуванство чи слизьке підлабузництво, бо це те саме, що плутати праведне з грішним.

Дипломат — це особа, яка тонко й уміло діє в стосунках із людьми, а тому має авторитет. Отже, першою запорукою авто­ритета є дипломатичність. Коли спілкуєшся з різними за харак­тером людьми, мусиш діяти толерантно й виважено.

Найкращим місцем для завоювання авторитету є школа. Щоб мати авторитет не тільки в однокласників, а й у вчителів, потрібно добре вчитися й отримати ґрунтовні знання. Знання — це запорука визнання людини розумної, але від цього роль ди­пломатичності ніяк не зменшується. Вона допоможе інтуїтивно визначити, коли демонстрація знань буде доречною й не при­зводитиме до агресивності однокласників, запобігатиме перетво­ренню розумності на зарозумілість.

147 слів З журналу

Категорія: ДИКТАНТИ | Додав:
Переглядів: 233 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar