Головна » Файли » ГДЗ » ГДЗ 11 клас

Майстер-клас. Готові домашні завдання 11 клас
04.09.2012, 11:02
загрузка...

Назва: Майстер-клас. Готові домашні завдання 11 клас
Розробник: Видавництво «Майстер-клас»
Формат: мультимедійний диск (rar + 5%)
Розмір: 491 Mb

Цей диск призначений для швидкої та зручної підготовки до уроків. Він дозволить Вам вивчати домашні завдання не тільки вдома, але й там, де Ви забажаєте, і тоді, коли Ви забажаєте: на перервах між уроками, в дорозі, катаючись на велосипеді або займаючись будь-якою улюбленою справою. Для цього Вам потрібно просто завантажити необхідні матеріали до Вашого мр3-плеєра або мобільного телефону, що підтримує мр3-формат, і електронний учитель підготує Вас до наступного шкільного дня. З нашим диском Ви завжди будете готові відповісти на будь-яке запитання з пройденого матеріалу.

Предмети:
Рідна мова
Алгебра
Геометрія
Історія України
Всесвітня історія
Фізика
Хіімія
Географія
Біологія
Англійська мова
Німецька мова
Французька мова

http://www.ex.ua/view/2290362Категорія: ГДЗ 11 клас | Додав:
Переглядів: 3374 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.0/7
Всього коментарів: 1
avatar
1
його можна скачати? biggrin
Ответ: Відповідь: так, переходите за посиланням, там тиснете "загрузить" - завантажиться образ диску
 файл з розширенням iso - є файлом-образом оригінального диску. Що з ним можна зробити? 

Є два варіанти.

1. Запускаєте програму Nero Express. Залежно від версії та мови інтерфейсу програми назва потрібної Вам команди може бути дещо іншою, але Ви повинні знайти щось схоже на "Записати диск з образу, раніше записаного на жорсткий диск". Як тільки Ви клацнете мишкою на цю команду відкриється вікно, в якому потрібно буде вибрати файл з розширенням iso (nrg) і натиснути кнопку "Вибрати" (Open). А потім "Запис".
Коли Ви запишете цей диск, його не відрізниш від оригінального і Ви зможете його використовувати для запуску і встановлення цієї програми.

2. Маючи файл з розширенням iso, Ви можете створити на своєму комп'ютері так званий "віртуальний диск". Для цього Вам буде потрібна одна з наступних програм: Nero (версії 7 і вище), Ultra ISO, Alcohol120, Daemon Tools, VirtualCD тощо. Кожна з цих програм має функції для роботи з "віртуальними дисками".

Якщо Ви все зробите правильно (за будь-яким із запропонованих варіантів), то зможете встановити і використовувати цю програму.
avatar