Головна » Файли » ГДЗ » ГДЗ 1-4 клас

Домашній помічник з української мови й читання, або Виконуємо домашні завдання разом
02.09.2015, 14:21
загрузка...
 
Домашній помічник з української мови й читання, або Виконуємо домашні завдання разом
Посібник містить систематизований довідковий матеріал з української мови і читання для початкової школи, що відповідає чинній державній програмі.
Довідник містить перелік програмових вимог до знань і умінь учнів 1–4 класів та основні відомості з курсу української мови й читання, подані в доступній формі (визначення, схеми, зразки виконання завдань, пам’ятки), добірку перевірних тестів, диктантів, художніх творів для читання влітку, корисні поради батькам.
Для учнів початкової школи, батьків, учителів, студентів педагогічних факультетів вищих навчальних закладів.
 
 
 
 
 
Дивіться ГДЗ для 1-6 класів на сайті http://pidkazky.net/
 
Категорія: ГДЗ 1-4 клас | Додав: | Теги: Решебник, Домашній помічник з української мов, гдз 4 клас, гдз 3 клас, відповіді до підручника
Переглядів: 12521 | Завантажень: 0 | Коментарі: 125 | Рейтинг: 3.8/11
Всього коментарів: 1191 2 3 ... 11 12 »
avatar
1
треба скласти речення про ці слова?
спробуйте скористатися пошуком Google
avatar
2
про що там йдеться? не маю підручника...
у гдз за 4кл такі відповіді:

Без мови людина - не людина. Рідне слово - це море мудрості. Ти весь у слові, як у сповиткові...Б. Олійник

Поки живе мова в устах народу, до того часу живий і народ. Відберіть у народу все — і він зможе повернути; але відберіть мову, і він ніколи не створить її. Вимерла мова в устах народу — вимер і народ.
К. Ушинський

Мова — то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги.
В. Сухомлинський

Мова — втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова.
М. Рильський

Мова — це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми плекатимемо її.
О. Гончар
avatar
3
№45 помогите,срочно
Ответ: який клас, який предмет???

Математика 4 клас № 45 тут

мова http://pidkazky.net/4-klas
avatar
4
Помогите сделать вправу по украінськой мове 169 4 клас Вашуленко smile
avatar
5
допоможіть будь ласка впр.42 4 клас
Ответ: було розглянуто вчора
Назва - Слід на Землі 
-А про що ти думаєш? 
- Думаю здобути професію до душі, стати майстром своєї справи. Тоді обов'язково залишиться добрий слід, чим би я не займався.
avatar
6
Допоможіть зробити опис ластівки із завдання "Опис улюбленого птаха"
Ответ: Твір-опис ластівки 4 клас1. Ластівка – це невеличкий гарний птах. У неї цікавий чепурний окрас – пір’я темно-синє та біле, так що в польоті знизу ластівка нагадує маленький літак. Голівка в ластівки темна, з маленьким гострим дзьобом, а очі чорні, блискучі.  Вона має незвичний подвійний хвіст, а на шиї в неї красива прикраса – пляма червоного кольору. коли ластівка летить, вона підбирає свої лапки до білого животика. Вона легко та елегантно планує в повітрі, хапає на льоту різних мошок, щоб віднести до гнізда та нагодувати пташенят.2. Мені подобається спостерігати, як ластівки кружляють біля стріхи, будують гніздечка та годують пташенят. У ластівок довгі гострі крила, маленькі лапки та роздвоєний хвіст. Пір’я в них двокольорове. На животикові та на внутрішній частині крил воно біле, а на голівці та по краях крил чорно-синє, блискуче. На груді ластівки мають червону плямку, яку носять гордо, наче орден. На льоту вони хапають мошок своїм невеликим гострим дзьобиком.
Ластівки сільські – невеличкі пташки, забарвлення верхньої частини тіла чорне, із сильним металічним полиском. Лоб і горло руді, на волі поперечна смуга. Низ тіла білий з жовтуватим відтінком. Коли літає, може виглядати суцільно чорною – їх найлегше пізнати за довгим хвостом і ковзаючим польотом.Ластівки щебечуть одна до одної, сидячи на проводах або будинках – рано вранці вони можуть навіть розбудити нас! Вони летять на північ Європи навесні для гніздування та вирощування потомства. В Україні їх можна побачити з кінця березня до вересня. Гнізда будують попід стелями і на стінах будівель з вологого ґрунту, змоченого власною слиною, скріплюють його кінським волосом тощо.
avatar
7
Помогите з вправой 217
avatar
8
для якого класу?
avatar
9
допоможiть зробити вправу 71 3клас
avatar
10
Допоможіть продовжити казку В.Сухомлинського "
камінь"
1-10 11-20 21-30 ... 101-110 111-119
avatar