Головна » Файли » Бібліотека педагога » педагогічна література

Історія в сучасній школі №06 (130) червень, 2012
11.04.2015, 15:04
загрузка...

Назва: Історія в сучасній школі
Номер/рік: №06 (130) червень/2012
Видавець: ДІВП "Педагогічна преса"
К-ть стор: 48
Формат: pdf
Розмір: 2,01 mb
Мова: Українська

Щомісячний науково-методичний журнал. Призначений для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, викладачів професійно-технічних училищ і вищих навчальних закладів, студентів та аспірантів.
Журнал є провідним у розмаїтті фахових видань України з суспільствознавчих дисциплін (історії України, всесвітньої історії, правознавства, курсу «Людина і світ», етики, художньої культури, громадянської освіти). У виданні збалансовано подаються матеріали як наукової теорії, так і практичного спрямування. Воно містить офіційну інформацію, наукові статті з методики та історії, методичні матеріали, розробки уроків, практичні поради, що сприяють підвищенню фахової майстерності вчителя. Тому журнал цікавий та корисний і для науковців-істориків, і для досвідчених педагогів, і для вчителів-початківців та студентів. Часопис відкритий для наукових дискусій, обговорень актуальних питань шкільної практики.

* Готуємось до ЗНО * Методика, практика, досвід (інтегровані уроки всесвітньої історії та літератури, 6 клас; Історія України - 9-10 клас)* Учнівські науково-пошукові роботи * Науковці - вчителеві *

d o w n l o a d:

Категорія: педагогічна література | Додав:
Переглядів: 405 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar