Головна » Файли » Бібліотека педагога » педагогічна література

Історія в сучасній школі №№1-12, 2013
13.04.2015, 16:49
загрузка...

Назва: Історія в сучасній школі
Номер/рік: №1-12, 2013
Видавець: ДІВП "Педагогічна преса"
К-ть стор: 48
Формат: pdf (rar)
Розмір: 71,85 + 54,63 mb
Мова: Українська

Щомісячний науково-методичний журнал. Призначений для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, викладачів професійно-технічних училищ і вищих навчальних закладів, студентів та аспірантів.
Журнал є провідним у розмаїтті фахових видань України з суспільствознавчих дисциплін (історії України, всесвітньої історії, правознавства, курсу «Людина і світ», етики, художньої культури, громадянської освіти). У виданні збалансовано подаються матеріали як наукової теорії, так і практичного спрямування. Воно містить офіційну інформацію, наукові статті з методики та історії, методичні матеріали, розробки уроків, практичні поради, що сприяють підвищенню фахової майстерності вчителя. Тому журнал цікавий та корисний і для науковців-істориків, і для досвідчених педагогів, і для вчителів-початківців та студентів. Часопис відкритий для наукових дискусій, обговорень актуальних питань шкільної практики.

* Готуємось до ЗНО * Методика, практика, досвід (інтегровані уроки, майстер-класи тощо)* Учнівські науково-пошукові роботи * Науковці - вчителеві * * Використайте на уроці *
     
d o w n l o a d:
History1-6-2013.rar:

 


History7-12-2013.rar:

 

Категорія: педагогічна література | Додав:
Переглядів: 500 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar