Головна » Файли » інше

вправа 494 - гдз Українська мова 5 клас Заболотний
07.10.2020, 02:14
загрузка...

І. Підготуйте невелике усне висловлювання (5–7 речень), у якому дайте відповідь на одне з поданих запитань. Розпочніть роботу з визначення теми й основної думки майбутнього висловлювання. Намагайтеся додержувати вимог до мовлення.

1. Яку професію ви мрієте обрати і чому?

2. Яким видом спорту і чому ви порадили б займатися своїм однокласникам?

3. Як у вашій родині святкують Новий рік або Великдень?

4. Які телевізійні передачі ви любите дивитися і чому?

 

Я порадила б своїм однокласникам займатися бігом. Біг – найпростіший і найдоступніший з усіх  видів спорту. Для того, щоб займатись бігом, вам не треба купувати якогось особливого спорядження, вчитися техніці – біг доступний кожному. Бігом можна займатися в будь-яку пору року і практично за будь-якої погоди. А користь цього виду спорту для серцево-судинної системи важко переоцінити. Всім добре відомо, що в людей, які займаються бігом, ризик виникнення серцево-судинних захворювань значно нижчий, ніж в тих, хто веде пасивний спосіб життя.  Біг не тільки тренує серце, стабілізує тиск, але й чудово знімає стрес.  

Все, що вам потрібно для того, щоб займатись бігом – пара кросівок, спортивний костюм і, звичайно ж, бажання.

або 

Одним з найпростіших, найдоступніших та найбільш корисних видів спорту є біг. Для того, щоб бігати, вам не потрібно купувати абонемент до тренажерного залу чи в басейн, вам не потрібно наймати тренера, який би підказав вам правильну техніку виконання вправ. Крім того, біг не лише тренує велику кількість м’язів (переважно – ніг), але й дуже позитивно впливає на витривалість, і, що найголовніше, є чудовим тренуванням серця.  Все, що вам потрібно для того, щоб займатись бігом – пара кросівок, спортивний костюм і, звичайно ж, бажання.

Тим, хто раніше не займався бігом або іншим видом спорту почати потрібно з невеликих пробіжок. Інколи такі пробіжки краще почати робити вдома у вигляді бігу на місці.

Категорія: інше | Додав:
Переглядів: 16 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar