Головна » Файли » ШКОЛЯР » історія України

100 облич Української революції
14.10.2019, 00:46
загрузка...

ОЗНАЙОМИТИСЯ

 

Візуальні матеріали “100 облич Української революції”

22 січня 2018 року  – 100 років проголошення незалежності та День Соборності. 

Планом заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років і вшанування пам'яті її учасників на період до 2021 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 777-р, передбачено урочисте відзначення 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки й організацію до цієї дати інформаційних, навчально-виховних, культурно-мистецьких та інших заходів. У зв’язку з цим Український інститут національної пам’яті підготував візуальні матеріали "100 облич Української революції" для можливого використання в освітньому просторі у формі карткової гри.

Пропонуємо ознайомитися з біографіями сотні видатних українців тієї доби – політиків-державників, військових діячів, освітян, науковців, митців, меценатів. Це вони в надскладних умовах розбудовували Україну, лобіювали її інтереси за кордоном, формували національні збройні сили, українізували школу і сприяли становленню Академії наук, створювали мистецькі шедеври, щедро фінансували українську справу. Завдяки ним Україна з’явилася на карті світу.

Під час підготовки візуальних матеріалів автори зверталися до авторитетних наукових джерел, зокрема праць Інституту історії України Національної академії наук України.

Матеріали можна використовувати на уроках історії України в 10 класі (під час вивчення тем про початок Української революції та боротьбу за українську державність), для підготовки до ЗНО, при проведенні тематичних виховних годин, Тижня історії, історичних, краєзнавчих фестивалів тощо.

Щоб учні краще запам’ятали 100 облич Української революції, подані матеріали можна використовувати в електронному варіанті. Сподіваємося, такий формат значно розширить творчі можливості викладача. Біографії підходять також як роздаткова наочність (у повному комплекті чи вибірково), карткова гра або в інших формах на розсуд учителя.

Категорія: історія України | Додав:
Переглядів: 448 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar