Головна » Файли » ШКОЛЯР » хімія

У категорії матеріалів: 15
Показано матеріалів: 11-15
Сторінки: « 1 2

Сортувати за: Даті · Назві · Переглядам
загрузка...

Словник шкільної термінології. Хімія. Вільний доступ


Назва: Словник шкільної термінології. Хімія
Автор: Гранкіна Т. М.
Рік: 2010 р.
Видавник: Торсінг плюс
Сторінок: 384 ст.
Формат|Якість: pdf (e-book)
Розмір: 1,8 мб

Пропоноване видання орієнтоване на учнів та вчителів. У словнику зібрані найпоширеніші терміни, вживані в галузі хімії й передбачені для вивчення шкільною програмою. Перша частина словника містить російські відповідники українських термінів і тлумачення хімічних понять. Друга частина видання становить собою перекладний словник з російської мови українською. Сподіваємося, що видання стане незамінним помічником у процесі вивчення шкільного курсу хімії, а також буде корисним для всіх, хто цікавиться хімією.

Переглядів: 1130 / Дата: 25.08.2014 / Коментарі: 0

Хімія. 7 - 9 класи. Майстер-клас нового покоління


Новая серия дисков издательства "Ранок" - "Майстер-клас нового покоління" - специально для тех, кто ценит свое время и стремится к совершенствованию! Наши диски станут Вашим незаменимым помощником при подготовке к урокам, благодаря простоте распечатки отдельных разработок уроков, удобному интерфейсу, а также мультимедийным презентациям к одному из уроков для каждого класса.
Переглядів: 2211 / Дата: 17.11.2012 / Коментарі: 1

Усі цікаві досліди. Хімія. 8-11 класи. Цікаві досліди з органічної хімії. Вільний доступ

Назва: Хімія. 8-11 класи. Цікаві досліди з органічної хімії
 Автор: Євсеєв Р.
Рік: 2007
Видавник: Торсінг
Сторінок: 320
Формат|Якість: pdf
Розмір: 2.9 мб

Посібник містить описи 105 цікавих дослідів з органічної хімії, що дає можливість учням та абітурієнтам ознайомитися зі способами отримання хімічних речовин, виявити фізико-хімічні властивості та правильно ідентифікувати органічні сполуки. Книга допоможе у вивченні органічної хімії. Її використання збільшить ефективність викладу теоретичного матеріалу та закріплення його практичними вправами. Посібник призначений для школярів загальноосвітніх шкіл, учителів, абітурієнтів та спеціалізованих навчальних закладів.

Переглядів: 5235 / Дата: 07.09.2012 / Коментарі: 1

Я пізнаю світ. Хімія

Назва: Я пізнаю світ. Хімія
Видавництво: Школа
Серія: Я пізнаю світ

З цієї книги юні читачі дізнаються, з якої давньої науки народилася хімія, про великих вчених та їх відкриття, про захоплюючі таємниці і чудових перетвореннях звичайних і незвичайних речовин.
Переглядів: 1415 / Дата: 23.08.2012 / Коментарі: 0
1-10 11-15