Головна » Файли » КНИГИ

Беккер Ж. де - Небезпечні тварини
24.09.2020, 10:08
загрузка...

Автор: Беккер Ж. де
Назва: Небезпечні тварини
Серія: "Фотоенциклопедія тварин"
Рік: 2009
Формат: pdf
Мова: українська
Розмір: 20 Mb


Книга з серії "Фотоенциклопедія тварин" знайомлять дітей із дивовижно різноманітним світом диких тварин. Видання містить безліч барвистих фотографій, що роблять процес пізнання ще більш цікавим.
Це науково-популярне видання розповідає про найспритніших мисливців планети - хижих птахів і диких кішок, про їхній спосіб життя та звички. Чудові фотографії зроблять читання ще більш захопливим і пізнавальним.

Хижі птахи-неперевершені мисливці тваринного світу, і кожен із них має властивий тільки йому спосіб полювання.
У хижих птахів гострий дзьоб гачком, який дозволяє їм розривати м'ясо. Також у них сильні лапи з вигнутими гострими пазурами: з їх допомогою птахи вбивають своїх жертв і мають можливість утримувати їжу під час трапези. Великі очі спрямовані вперед, що дозволяє їм краще вистежувати дичину.
Хижих птахів стає все менше, хоча у природі вони мають дуже небагато ворогів. Річ у тім, що люди активно полюють на дичину, а крім того, вирубують старі високі дерева, на яких вона гніздиться. Тому чимало птахів потребують охорони.
Усіх хижих птахів можна поділити на дві великі групи: деякі полюють у світлий час, інші активні у сутінках і вночі. До денних хижаків належать орли, яструби, канюки, соколи, грифи, птах-секретар тощо. Усі ці птахи, полюючи, покладаються на надзвичайно гострий зір.
До нічних хижих птахів належать різноманітні сови, пугачі, сичі, сипухи. Усі вони відрізняються від денних хижих птахів тим, що можуть упевнено орієнтуватися в темряві завдяки надзвичайно тонкому слуху.
 
 
Категорія: КНИГИ | Додав:
Переглядів: 300 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar