Головна » Файли » Музика » класична музика

Академічний інструментальний ансамбль "Високий Замок" Перлини класичної музики
12.06.2015, 08:10
загрузка...

Ознайомитися:

"Перлини класичної музики"

"Весела мандрівка"

Ансамбль «Високий Замок» розпочав діяльність восени 1997 року. Всі учасники колективу є професійними музикантами, котрі об’єднані ідеєю популяризації української класичної та народної музики. З серпня 1999 року цей унікальний ансамбль працює у Львівській обласній філармонії.
А унікальний він своїм інструментарієм і своєрідним стилем. Кожен учасник блискуче володіє не тільки своїм основним інструментом, але й широким набором інших інструментів, що дозволяє виконувати твори різних епох, стилів і напрямків в їх автентичному звучанні.
«Високий Замок» гастролював у Польщі, Білорусі, Угорщині, Бельгії, Голландії, Іспанії та Німеччині, а також брав участь у багатьох міжнародних фестивалях: "Захід-Схід” , Зелена Гура, Польща; "Віртуози”, Львів, Україна; "Фестиваль камерних ансамблів”, Варшава, Польща; "Молоді митці”, Байройт, Німеччина; фестиваль ретро-пісні ім. Б.Веселовського, Львів, Україна; етнофестиваль „Чисті джерела Бугу”, Верхобуж, Україна.
За час своєї діяльності колектив плідно співпрацював з державними театрами Німеччини у місті Касселі, Гьоттінгені, Ашафенбургу, а також з приватним театром у Денбергу. У січні 2001 року «Високий Замок» виступав на урочистостях відкриття українського посольства у Берліні (Німеччина).

 У доробку колективу три компакт-диски: "Перлини класичної музики”, "Весела мандрівка” та "Христос ся рождає”.
Категорія: класична музика | Додав: | Теги: Перлини класичної музики, завантажити класичну музику, скачать классическая музыка, високий замок
Переглядів: 938 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Побував на концерті. Передати словами не можна - це дійсно потрібно почути. Отримав велике задоволення, пропоную всім хто цінує українське і не тільке побувати на концерті Академіного ансамблю "Високий замок". Хлопці дійсно професіонали своєї справи. Молодці!!!
avatar