Головна » Файли » Музика » класична музика

Ефект Моцарта. Музика для малюків. Вік - від 3 місяців до 3 років
23.09.2014, 09:08
загрузка...

Назва: Ефект Моцарта. Музика для малюків
Кількість композицій: 9
Формат: MP3 / 192 kbps
Тривалість: 00:48:09
Розмір: 64,93 МБ

 

ПРОСЛУХАТИ / Завантажити

 

1. Vienialla Finestra from Don Giovanni 1:55
2. Andante Grasioso I from Piano Sonata A Major 1:33
3. Adagio III from String Quartet No 10 C Major 5:25
4. Andante II from Symphony No 11 in D Major 2:36
5. Adagio II from Divertimento in D Major 6:10
6. Andante II from Oboe Quartet in E flat Major 7:23
7. Adagio II from String Quartet in B flat Major 8:17
8. Adagio IV from Divertimento in B flat Major 8:34
9. Langhetto II from Clarinet Quintet in A Major 5:56

 

Група вчених під керівництвом Роніт Любецькі (Ronit Lubetzky) з медичного центру Сураські, що в Тель-Авіві (Tel Aviv Sourasky Medical Center), Ізраїль, з'ясувала, що твори Моцарта можуть допомогти уповільнити метаболізм у недоношених дітей, що, у свою чергу, повинно посприяти набору необхідної ваги.

Більш ранні дослідження присвячувалися впливу музики Моцарта на інтелект - так званий «ефект Моцарта» (Mozart effect), причому прослуховування музики у студентів дійсно призводило до тимчасового поліпшення розумових здібностей, однак це перші свідчення впливу Моцарта на ріст і набирання ваги недоношених немовлят.

Дослідження показало, що через 10-30 хвилин прослуховування музики Моцарта метаболізм у немовлят сповільнювався на 13%. Проте поки незрозуміло, чи тут має значення сам композитор, чи діти відреагували б аналогічно на будь-яку музику. Крім того, вчені не заміряли зміни у вазі дітей, оцінивши тільки саму наявність уповільнення метаболізму.

Науковці вже неодноразово писали про те, що прослуховування класичної музики під час вагітності має позитивний вплив на сенсомоторний, мовний, емоційний, соціальний і фізичний розвиток малюка, хоча і не формує його музичний смак.

А британська журналістка Ліз Форган (Liz Forgan), яка нещодавно стала головою Ради у справах мистецтв Англії (Arts Council England), заявила, що дітей необхідно виховувати на «дієті з класичної музики». Виступаючи на врученні нагород Королівського філармонійного товариства (Royal Philharmonic Society), пані Форган закликала заохочувати знайомство дітей з композиторами різних епох, незважаючи на те, що їхні твори можуть здаватися складними для самих вчителів і батьків.

Джерело vokrugsveta.ru

Категорія: класична музика | Додав: | Теги: эффект Моцарта скачать, Класическая музыка, класична музика скачати безкоштовно
Переглядів: 7371 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar