Головна » Файли » Відео навчальне » навчальне відео

Золотий глобус. 9. Єгипет. Країна фараонів / Золотой глобус. 9. Египет (2007) DVDRip [uk]
24.06.2014, 05:48
загрузка...

Назва: Єгипет. Країна фараонів. Древні піраміди і модні курорти
Випущено: Німеччина, Komplett-Media GmbH
Рік виходу: 2007

Про фільм:
Від пірамід в Гізі і долини Нілу до побережжя Червоного моря... Знайомство з Єгиптом - це щось більше, ніж історична подорож довжиною в 5 тисяч років.

Єгипет - це чудова мозаїка різних пейзажів, культур і звичаїв. Наша подорож по країні фараонів почнеться в Каїрі. Ми оглянемо мечеті і базари, знаменитий Єгипетський музей, що зберігає найбільшу і значну колекцію предметів мистецтва і культури Давнього Єгипту. Далі ми відвідаємо Гізу, Саккару, Дахшур і древню столицю держави - Мемфіс.

Черговою зупинкою в дорозі стане Луксор з неповторним храмовим комплексом, святилищем в Карнаке, Колосами Мемнона, храмом Хатшепсут і Долиною Царів. Незабутній круїз по Нілу закінчиться в Асуані, а по дорозі ми побачимо храми в Есне, містечка Едфу і Ком-Омбо. У Асуані ми відвідаємо традиційний базар, нубійські села на Нілі і храм на острові Філе. Дорога приведе нас до монументального храму Абу-Сімбел, щасливим чином врятованому від затоплення після зведення Асуанської греблі. Закінчиться наша поїздка на сонячному побережжі Червоного моря - в Хургаді і Шарм-ель-Шейху.

Переклад: український
Тривалість: 01:29:29

ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

 

Категорія: навчальне відео | Додав:
Переглядів: 791 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar