Головна » Файли » АУДІОКНИГИ » аудіокниги для дітей українською мовою

Українська література 7-8 клас
19.05.2014, 12:14
загрузка...

Збірка охоплює твори, передбачені новою "Програмою з курсу української літератури" для учнів 7-8 класів загальноосвітніх шкіл. Однак цінність його є високою не тільки для школярів, часто і багатьом дорослим не завадить (навіть, буває, хочеться) познайомитися з творами українських поетів та прозаїків у голосовому виконанні професійних читців. До збірки входять кращі зразки усної народної творчості, літописні оповіді, вірші та оповідання українських авторів. Твори начитані професійно і подаються без скорочень. У якості додатку до збірки включені біографії та портрети авторів.
 

7 клас

* Народна творчість: «Ой на горі та женці жнуть», «Стоїть явір над водою», «Гомін, гомін по діброві», «Ой у степу криниченька», дозвілля молоді, жартівливі коломийки
* Франко Іван: «Захар Беркут»
* Шевченко Тарас: «Мені тринадцятий минало...», «Тополя», «Заповіт»

8 клас

* Давня література: «Слово про похід Ігорів»
* Карпенко-Карий Іван: «Сто тисяч»
* Коцюбинський Михайло: «Дорогою ціною»
* Леся Українка: «Ви щасливі, пречистії зорі», «Давня весна», «Хотіла б я піснею стати...», «Давня казка»
* Народна творчість: «Маруся Богуславка», «Буря на Чорному морі»
* Усна народна творчість: «Зажурилась Україна», «Та, ой, як крикнув же козак Сірко», «Ой Морозе, Морозенку», «Максим козак Залізняк», «Чи не той то Хміль», "За Сибіром сонце сходить»
* Франко Іван: «Іван Вишенський»
* Шевченко Тарас: «Думи мої, думи...», «Ой три шляхи широкії», «Мені однаково, чи буду» (з циклу «В казематі»), «Минають дні, минають ночі...»

Тривалість: 12:00 год.
Розмір: 663 Мб.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Категорія: аудіокниги для дітей українською мовою | Додав: | Теги: аудіо для діток, аудіокнига, 8 клас, 7 клас, Українська література
Переглядів: 3132 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
avatar
1
sad
avatar
2
І де аудіокнига
avatar