Головна » Файли » Бібліотека педагога

Педагогічні медіатехнології у професійній підготовці майбутнього вчителя іноземної мови
02.11.2019, 00:42
загрузка...

Іць С. В.  Педагогічні медіатехнології у професійній підготовці майбутнього вчителя іноземної мови

Навчально-методичний посібник

Іць С.В. Педагогічні медіатехнології у професійній підготовці майбутнього вчителя іноземної мови:Навчально-методичний посібник. – Житомир: Вид-во ЖДУ ім. Івана Франка, 2013 – 106 с., іл.

Даний навчально-методичний посібник може бути рекомендований студентам-майбутнім вчителям іноземної мови для формування та вдосконалення професійної компетентності як на лекційних, практичних і лабораторних заняттях з методики викладання фахових дисциплін, так і на факультативах та методичних майстернях для самостійного поглиблення знань. Запропоновані матеріали також можуть бути корисними для учителів загальноосвітніх навчальних закладів,педагогів-методистів інститутів післядипломної освіти та курсів з підвищення кваліфікації вчителів з метою вдосконалення рівня розвитку професійної компетентності вчителів та їхнього професійно-особистісного зростання.

ОЗНАЙОМИТИСЯ

 

ЗМІСТ

Передмова

Розділ І. Особливості розвитку професійної компетентності майбутнього вчителя іноземної мови у новому медіаосвітньому просторі

Розділ ІІ. Роль і місце медіаосвітніх технологій у формуванні професійної компетентності майбутнього вчителя іноземної мови.

Розділ ІІІ. Медіаосвітні технології як педагогічна умова ефективного формування професійної компетентності майбутнього вчителя іноземноїмови.

1. Навчально-ситуативні медіаосвітні технології.

2. Самостійно-креативні медіаосвітні технології.

3. Імітаційно-компілятивні медіаосвітні технології

Розділ IV.Методичний конструктор майбутнього вчителя іноземної мови у школі із застосуванням медіаосвітніх технологій з опорою на CD

Список рекомендованих джерел

Категорія: Бібліотека педагога | Додав:
Переглядів: 33 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar