Головна » Файли » Бібліотека педагога

Відверта розмова про ЦЕ / статеве виховання / скачать бесплатно
08.06.2015, 15:12
загрузка...

Назва: Відверта розмова про "ЦЕ"
Видавництво: Країна мрій
Формат: PDF
Сторінок: 210
Розмір: 23,9 МБ

Усі дітлахи надзвичайно допитливі. І рано чи пізно вони зацікавляться своїм тілом. Ця книга – перший підручник про секс для дітей 6-9 років, він стане порадником у найінтимніших питаннях, які хвилюють дітей: в чому різниця між дівчатками та хлопчиками, які зміни в організмі відбуваються в підлітковому віці і як себе вести, де беруться діти, як уникнути насилля, коли починати інтимні стосунки?.. Розкажіть дитині про ЦЕ під час спільного читаня цієї сенсаційної книги.

Сергійко та Марійка отримали від своїх батьків незвичайний подарунок - книжку про сексуальне виховання дітей. Братик і сестричка ставлять величезну кількість запитань про народження дитини, про статеві стосунки між чоловіком та жінкою, прагнуть дізнатися, що таке статева зрілість тощо. Разом із батьками та друзями вони, гортаючи сторінки цієї надзвичайної книжки, знаходять віідповіді на безліч питань, які їх турбують.

Якщо ви думаєте, що це діалог студенток-першокурсниць, ви помиляєтеся. "Кльово виглядаєш, Ксюш!" - "А як же! Якщо хочеш, щоб хлопці помітили, потрібна міні-спідниця". Дівчаткам, розмова яких я почула в метро, на вигляд ледь минуло років одинадцять. 
Що ж це робиться з нашими дітьми? У такому віці - і вже про хлопчаків думають, про те, як привернути їх увагу. Може бути, у всьому винне телебачення або відео? На яку програму ні переключи телевізор - або стрільба, чи постільні сцени, або реклама жіночих прокладок. 
Не впадайте в крайності 
І все ж з висоти свого 20 - річного досвіду спілкування з дітьми я наважуся зробити висновок: хоча сьогоднішні діти більш розкуті, в сексуальному сенсі їх інтереси і почуття нічим не відрізняються від того, про що і раніше думали їх однолітки. 
Як не парадоксально це звучить, але зараз, в 90-і роки, батьки, схоже, частіше схильні до нерозуміння своїх дітей. Тільки тепер це інша крайність. Якщо нас у дитинстві прагнули до останнього моменту тримати в цнотливому невігластві, то сьогоднішні тата і мами явно переоцінюють інтерес своїх дітей до сексуальних проблем. Прагнення виглядати так, щоб підкреслити свою привабливість, повна свобода у виборі кумирів, яким вони наслідують у манері одягатися, - ще не свідчить про передчасне прояві сексуальності у дитини. Швидше, це результат того потоку різноманітної продукції, який обрушується на сучасного покупця, і прийнятої в дитячому середовищі особливої ??шкали цінностей. 
До речі, іноді батьки самі підштовхують дитину до того, щоб він подорослішав до пори, купуючи дочки чи сина одяг, явно не розраховану на дітей. Я б все-таки порадила допомогти дітям подовше зберегти прекрасний стан дитячої безпосередності. Одягайте їх раціонально і за віком - так, щоб, будучи підлітком, ваша дочка вже вибрала свій стиль і не впадала в крайнощі. Може бути, самий простий аналіз підкаже їй, що в школі вона повинна виглядати не так, як на дискотеці. 
Зрештою, якщо дитина не хоче прислухатися до голосу розуму, зверніться за допомогою до школи. Але батьківське слово, як і раніше, залишається в силі. Якщо вам дуже не подобається, як одяглася ваша дочка, не соромтеся наполягти на своєму. Адже ви не дозволили б їй принести в будинок порнографічний журнал? 
Ох вже ці підступні питаннячка 
Батьки завжди повинні бути готові до дитячого цікавості в питаннях сексу і продовження роду . У якому віці і про що вони найчастіше запитують? 
Від 4 до 9 років 
Перше питання, яке цікавить малюка: "Звідки беруться діти?". "Їх приносять додому з лікарні", - необачно відповіла я колись своєму п'ятирічному синові. Після цього він щоразу просив нас з чоловіком: "Ну давайте ж зупинимося і зайдемо в лікарню за братиком!" Довелося, вживши всі свої педагогічні здібності, трохи докладніше висвітлити це питання. Абсолютно виключені відповіді типу "знаходження в капусті", "подарунка від лелеки" або "складання на заводі". Краще відразу - природно, з урахуванням віку - пояснити дитині, що він перебував якийсь час у мами "в животику", а потім спеціальні лікарі його звідти дістали. 
Маленькі діти як губки вбирають будь-яку інформацію, стікаються до ним не тільки від дорослих, але і з екрана телевізора. Ваша шестирічна дочка може приголомшити вас несподівано сміливими питаннями: "Чому в кіно завжди кажуть - ти хочеш цього? Що таке" це "?" або "Мамо, що таке контрацепція?". 
Не лякайтеся. Це абсолютно природне дитячу цікавість. До речі, не всі діти полізуть з такими питаннями до батьків. Багато почнуть шукати відповіді самостійно - у тих же фільмах, книгах, у друзів. Ваше завдання - не акцентувати увагу дитини на цих проблемах. Іноді досить сказати дочки: "Поговоримо про це, коли трохи підростеш". Чи не обрушуйте на юну голову лекцію про статеве виховання. Я багато разів чула від самих дітей, що батьки розповідають їм про те, про що вони і не думали питати. І це лише бентежить їх. 
Від 10 до 13 років 
Як правило, після схлинувшей хвилі перших питань, малюків про те, чому дівчатка влаштовані не так, як хлопчики, наступний сплеск вже більш серйозного інтересу до сексуальних проблем припадає саме на цей вік - вік статевого дозрівання. Зміни в організмі вашої дитини мимоволі підштовхують його до подальших досліджень. 
Батькам не слід відмовчуватися, дитина повинна знати, що у вас він може запитати про все і отримати відповідь на найбільш делікатні питання.

Читати онлайн:

Категорія: Бібліотека педагога | Додав: | Теги: розмова про це, про секс дітям, Статеве виховання
Переглядів: 28502 | Завантажень: 0 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 3.2/47
Всього коментарів: 4
avatar
1
Пропаганда відповідальності та розпусти. Замість того, щоб виховувати відповідальність у чоловік за жінок, та у жінок за чоловіків, замість того, щоб виховувати відповідальне ставлення до шлюбу, дітей хочуть вчити розпусті. Такої детальної інструкції я не бачив навіть і багато чого не знав і в свої 24 роки і зовсім про те не шкодую. У радянських книгах, наприклад, для дівчаток розповідалося як бути охайною, як і що готувати, як шити чи прасувати, лікувати, пропагувався спорт та розваги у колі сім"ї, у пізніших виданнях приблизно 10 років тому з"явилася перша пропаганда гедонізму, але ось ця "книжечка", яку затвердили як підручник........ то просто переходить усі доступні межі здорового глузду та моралі. Якщо комусь на законодавчому рівні так хочеться начебто захистити суспільство, то краще б дбали про моральні програми і, на додачу, знизили шлюбний вік із паралельним виховання відповідальності чоловіка та жінки один за одного. А так виходить, що за красивими словами ховають розпусту ("якщо подобається, якщо взаємно, то нічого страшного" і так далі). Культ задоволень ще ні одну країну до зростання не привів, і розпуста лише сприяє загостренню сімейних, психологічних та інших проблем. Та й про яку сім"ю можна говорити, якщо люди ставлять понад усе власні задоволення????
avatar
2
Здається, хтось прочитав лише назву книжки.
avatar
3
Помиляєтесь, перш ніж щось писати як коментар прочитав усе, що там пишеться. Знаю біографію авторів, їх життєві принципи. І в книзі дійсно дуже багато визначень "хороше" чи "погане" приходить лише із кута "приємно" чи "неприємно", "подобається" чи "не подобається". Не із позиції "які наслідки цього?" чи "чи корисно це?". Статеве виховання існувало і до написання цієї книги, але з дотриманням рамок моралі до дозволеного. Цікаво лише, які цілі ставлять ті батьки, які купують своїм дітям подібні книги?
avatar
4
Щось не зрозуміла, скачати книжку не можна? Тільки онлайн читати? А то дане посилання з'явилося у списку на пошук "скачати"...
avatar