Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Фортеця для навчань
25.10.2014, 10:51
загрузка...

У білі, сліпучі дні весни чи раннього літа дівчата з місцевого медучилища проводять на території фортеці заняття з протипові­тряної оборони. З ношами, у важкому спецодязі, з сумками Черво­ного Хреста через плече, розсипавшись по замковому пустирищу, юні медички зі сміхом долають уявну радіоактивну зону, долають навчальну смерть і все когось рятують, рятують, рятують…

Територія між валами саме для таких «ученій», горби, бур’яни. Щоліта в ямах археологи знаходять собі роботу, на пагорбах кози космічної ери пасуться. Споруда римських чи й ще раніших часів, фортеця давно вже нікого не відлякує. У бійницях гніздяться птахи. На вежах туристи лишають плями своїх автографів. Лише з моря фортеця ще й має вигляд: здалека відкривається морякам її силует на скелястій кручі над лиманом, над білим, виноград­ним містечком. Є загадковість у вежах її, пам’ять часів, відгомін давніх пристрастей.

Де колись римлянин чи турок зубами скреготів, тягнучи в укріп­лення свою розпатлану жертву, нині медички весело перебігають між валами, крізь протигазні маски сміються очима до перехожих.

Читати далі...

 

 

 

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав: | Теги: Фортеця для навчань, переказ 7 елас
Переглядів: 754 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar