Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Голосом тривоги та надії
01.03.2015, 11:00
загрузка...

Україну будують українці. Але Україну також будує світ - своїм розумінням її, знанням про неї, солідарністю, підтримкою. 
Відроджується, сподіваємося, наша новостворена і древня держава. Входить у магнітне поле реальностей. Спочатку здавалося: розпадеться стіна старої ідеології - й Україна відразу стане визнаною і невід'ємною частиною європейської і світової сім'ї культур. Насправді вийшло не так. Гірко про це говорити, але мусимо. Я навіть не торкаю зараз глобальних проблем політики й економіки. Я торкаю лиш культуру - і обпікаю пальці. 
Віки й десятиліття деструкції та централізації цілковито стерли Україну з культурної карти світу. Українська історія до сьогодні маловідома, українська культура майже не репрезентована, а література майже не перекладається. Те, що відоме, здебільшого, в той чи інший спосіб фальсифіковане. Парадоксальним чином незалежність України ще більше дезорієнтувала світову свідомість, і без того перенаселену туманами. Так, колишні радянські посольства логічно стали російськими.

Читати далі...

 

 

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав:
Переглядів: 2449 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar