Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Інформаційні ресурси Інтернету
12.05.2014, 16:07
загрузка...

Мабуть, кожному з вас доводилося готуватися до уроку з якогось шкільного предмета, писати реферат або просто шу­кати відповідь на якесь запитання за допомогою бібліотеки.

 

Це дуже зручно: багато книжок, журналів, газет, на сто­рінках яких міститься потрібна інформація, можна знайти на поличках або замовити в бібліотекаря. З переліком книжок та інших видань, що є в бібліотеці, ви можете ознайомитися в бібліотечному каталозі. Якщо важко знайти матеріали з пев­ного питання, слід звернутися до спеціаліста бібліотеки. Однак, на жаль, полички бібліотеки Не безмежні, тому інколи трапляється так, що знайти потрібну інформацію все ж таки не вдається.

 

А тепер уявіть бібліотеку, що охоплює весь світ, не маючи меж. Кожна країна в цій бібліотеці має свої полички. Але матеріали, розміщені на них, не паперові, а електронні. Тобто зберігаються вони в пам’яті комп’ютерів, розташованих у всіх країнах світу. І, як ви вже здогадалися, зветься така бібліоте­ка Всесвітньою комп’ютерною мережею Інтернету.

 

Отримати матеріали з будь-якого питання в цій мережі дуже просто. Як і в звичайній бібліотеці, беремо каталог, але не книжок і журналів, що є в бібліотеці, а каталог інформа­ційних ресурсів Інтернету. Інформаційні ресурси цієї мережі – це різні види електронної інформації, які зберігаються в па­м’яті комп’ютерів, об’єднаних між собою за допомогою каналів зв’язку та спеціального обладнання. Каталог ресурсів Інтер­нету, як і бібліотечний, складається з тематичних розділів, підрозділів тощо. Наприклад, розділ «Наука і техніка» охоп­лює підрозділи про науково-дослідні організації, конкретні галузі науки (за алфавітом): авіація, астрономія, біологія, гео­графія тощо. Каталог Інтернету може бути паперовим (існують десятки видів таких каталогів) або представленим на дискеті, компакт-диску чи безпосередньо в мережі Інтернет.

Читати далі...

 

 

 

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав:
Переглядів: 3675 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar