Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Як знайти своє покликання. переказ. 9 клас
04.02.2014, 11:17
загрузка...

Невдовзі кожен з нас має обрати фах, який має визначити долю. Як же страшно помилитися у виборі майбутньої професії! Саме цей вибір для плину нашого життя цілком може стати вирішальним. 
Ви помічали, як багато навколо нас халтурників і невмійків? Якщо невмійко – це той, хто чогось не вміє, але може ще колись навчитися, то халтурник – це людина, усвідомлено байдужа до своєї праці. Халтурник – це безвідповідальний і ледачий ремісник, який так і не став і вже не стане майстром. 
Кажуть, що майстер – це той, хто знайшов своє покликання у праці. А ще кажуть, що справжнього майстра характеризують три ознаки. Перша – це високе професійне вміння, володіння тими прийомами, які забезпечують щонайвищий рівень роботи. Друга ознака – це творче ставлення до праці, своєрідний і неповторний "почерк”. Це те, що все виконане майстром робить неповторним, а самого майстра – незамінним. І, нарешті, третьою ознакою справжнього майстра є його прагнення прислужитися людям, бути їм по-справжньому корисним. 
Ви можете заперечити: хіба ота корисність така вже необхідна? Навчився щось робити вправно, то й роби! Аби платили побільше. Та виявляється, все не так просто. Якщо праця майстра не є корисною людям, то й майстерність виявиться позбавленою смислу, навіть може суперечити інтересам людей, стати аморальною. 
Кому спаде на думку визнати майстром кишенькового злодія? Або славетного шахрая, "великого комбінатора” Остапа Бендера? Або здібного вченого – героя роману Герберта Уеллса "Людина-невидимка”, який і не думав про те, щоб його відкриття стало для людей корисним. 

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав: | Теги: переказ для 9 класу, як знайти покликання, текст переказу, як знайти, покликання
Переглядів: 68364 | Завантажень: 0 | Коментарі: 11 | Рейтинг: 2.7/236
Всього коментарів: 111 2 »
Спам-повідомлення приховано. Показати
avatar
1
biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar
2
Большое спасибо!!! biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar
3
Большое спасибо!! biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar
4
хах красавцы,спасибо.
avatar
5
:]
avatar
6
smile
avatar
7
smile :)  biggrin cool
avatar
8
спс)
avatar
9
гудлак ени!!!
avatar
10
Клас cool cool cool biggrin
1-10 11-11
avatar