Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Не руйнуйте білої казки
16.12.2019, 01:43
загрузка...

Сніг, перший сніг, звеселив вихльостану дощами землю. Пухнастий мовби з неба здмухнуло вату, він ішов цілу ніч і до ранку встиг обдарувати все довкола пишною обновою. І люди вранці поспішали, усміхнені, бо й вони змінили плащі на шуби.

Радість першого снігу зрозуміла всім, особливо дітям. Цілий день вони купалися в снігу, вели справжні баталії, рясно обліпивши геть усі пагорби. Навіть там, де влітку були газони, також господарювали діти. І вже під вечір чи не в кожному подвірї на нічну варту ставали великі й малі снігові баби.

Коли зявився цей дивовижний зоокуточок, достоту ніхто не знає. Кажуть, нібито якийсь хлопчина з робітничого гуртожитку, в якому мешкають молоді метробудівці, разом із малятами створив цю Білу казку. Просто попід вікнами великого будинку, поряд з автобусною зупинкою, ожили, ніби щойно зійшли з екрана, добродушний Крокодил і маленький Слоник, потішний Колобок і хитра Лисичка, кумедний Зайчик і лукавий Вовчисько... Довкола біла стіна і снігова сторожа: лихим сюди вхід заборонено!

Усі, хто йшов з роботи, наближалися, ставали і довго милувалися сніговими скульптурами. Вже й вечір підняв сині вітрила, а люди стояли, зачаровані Білою казкою. Вже й ніч прийняла під свою варту цю дивовижу, і вдячні глядачі подумки казали казковим створінням До побачення!

 

(За І. Складаним, 198 слів)

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав:
Переглядів: 46 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar