Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Переказ - Будови
23.10.2014, 15:08
загрузка...

Якийсь, здається, китайський мудрець мав сказати, що для того, щоб зробити тисячу миль дороги, необхідно зробити один перший крок — мудрість, очевидно, незаперечна, але інший жидівський мудрець, біблійний цар Давид, додав до цього, що «шляхи твої, Господи, неісходимі і мудрість твоя незбагнута».

Проходимо не тисячу миль, проходимо десятки й десятки тисяч, шукаємо свого місця і ось знаходимо його під горбиком, записане на вас у актах адвоката Гуменного. На цьому місці сто­їть невелика споруда з дверима і вікнами. У ній ви маєте право сидіти, спати, їсти, читати газету і мати тривалу адресу, на яку посилатимуть вам рахунки, пакунки і листи зо всіх континентів світу. Місце, яке ви вважаєте своїм.

Зрештою, я завжди подивляв і любив будови ще з часу, коли будувались вони з сірників, патичків, піску, болота на спілку з мамою в імперії дитячої уяви. Пізніше, захоплювався ними і в книжках, і в житті, у великих містах, у малих селах, як у себе дома, так і далеко поза домом. І однаково чи це були древні таємничі замки, незбагнуті піраміди, розкішні палаци, а чи про­сто стрункі теперішні мешканеві і немешканеві споруди, якими обросла, як губками, ціла планета.

Читати далі...

 

 

 

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав: | Теги: Переказ Будови, будови, Переказ 7 клас
Переглядів: 654 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar