Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Переказ Трагедія в парку
24.10.2014, 18:56
загрузка...

    Сонце жовтими плямами мрійно гойдається на білій кошлатій купі.

Принцеса Еліза раптом повільно, задумано виймає з торбинки гарненький, поблискуючий бузково-синюватими хвильками пер­ламутру револьвер, ступає до Нептуна й якийсь мент дивиться на відвернену вбік байдужу, чужу, вперту голову. Софі похоло­лими вухами чує, як голос принцеси стає тихий, ледве чутний, тьмяний:

— Нептуне! Ходімо! Чуєш?.. Ну, Нептуне! Нептун не чує.

Тоді Софі бачить поширеними, заціпенілими очима, як прин­цеса Еліза помалу підводить руку, перехиляє дуло перламутро­вої цяцьки до голови Нептуна, дуло злегка здригується, чується легеньке шипіння, і біла голова з роззявленим ротом і мокрими помережаними губами раптом одкидається назад і падає набік. Та сама голова, яку принцеса несамовито, з жагою цілувала ще три дні тому і сама розчісувала її білі шовкові патли!

Одвернувшись і не глянувши більше ні разу, принцеса йде алеєю назад, до палацу. Вона не повертається й не кличе Софі: вона знає, що два кроки від неї з неминучістю явища природи йде невеличка, струнка, худенька постать із гладенько причеса­ною попелястою голівкою й лагідними покірними очима.

Читати далі...

 

 

 

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав: | Теги: Переказ Трагедія в парку, Переказ 7 клас
Переглядів: 797 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar