Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Секрет незвичайного впливу
03.12.2019, 03:56
загрузка...

Не лише серед людей, а й серед тварин є такі, що здатні енергетично впливати на інших. Їх сміливо можна назвати екстрасенсами. Зараз дедалі більшої популярності набуває анімалотерапія – лікування за допомогою тварин. У ролі цілителів виступає багато хто з братів наших менших, але най здібнішими серед них визнано котів. Варто в сім’ї, де живе кицька, комусь захворіти, як вона іде на допомогу. Кіт сам поставить діагноз, безпомилково визначить місце болю і вкладається на нього. Не одному «пацієнтові» така терапія стала рятівною: усунула нестерпний біль, лежачого поставила на ноги. Прогладжування кішки допомагає інколи й тоді, коли будь-які ліки безсилі.

Проте не лише кішки вважаються тваринами-цілителями. От як борються на Кубі з такою складною проблемою, як ДЦП (дитячий церебральний параліч). У спеціальному медичному центрі до справи залучено дельфінів. Вони плавають разом із малюками, і прикуті до інвалідних візків діти починають ходити!

В Індонезії є ще один незвичайний цілитель – корова. Ця дивовижна тварина регулярно приймає хворих у невеличкому містечку на острові Ява. Лизнувши язиком, корова позбавляє головного болю, сердечних недуг, допомагає при інсультах.

Кожен живий організм має, як відомо, свої електромагнітні хвилі. Саме вони, на думку вчених, можуть впливати на інші біологічні об’єкти і спричиняти певну їхню поведінку. Психологи провели дослід, під час якого на людей впливали звичайним електромагнітним випромінюванням, поступово підвищуючи силу дії. Люди починали нервувати, у них з’являлися симптоми недуг, а бувало, піддослідного огортав такий жах, що той втрачав здатність рухатися. Очевидно, деякі представники тваринного світу давно вже застосовують такі «випромінювачі страху» на практиці.

Удав повільно наближається до кролика. А той, замість того, щоб утекти, сидить як укопаний, покірно дозволяючи слизькій потворі себе проковтнути. Таке саме заціпеніння охоплює тарантула, коли на нього натрапляє оса-землерійка. Тарантул приречено чекає, поки оса вириє поряд із ним глибоку ямку, тоді жалить тарантула у нервовий центр, остаточно паралізуючи його. А потім затягає в нірку і має таку собі консерву.

Якщо поглянути на цю не зовсім ще досліджену поведінку жертви з точки зору енергетичного впливу, то все відразу ж стає на свої місця. І удав, і оса так енергетично впливають на живу істоту, що блокують її рухові можливості.

Поки вчені досліджують даний феномен, найпідприємливіші вже застосовують його практично. У Тунісі, наприклад, кожний пристойний готель утримує велику кількість кішок, які звільняють від стресів та тривог. У Франції кішок використовують для створення комфортної обстановки в офісах і магазинах. У тих фірмах, де є кішки, службовці частіше усміхаються, менше дратуються, а продавці набагато ввічливіші.

Із часопису

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав:
Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar