Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Шторм на морі переказ 6 клас
04.02.2014, 04:31
загрузка...
Я прокинувся вдосвіта від якогось невиразного гулу.
Кинувся до вікна. Крізь світанковий морок побачив, як гойдаються дерева під могутніми ударами рвучкого вітру. Почув, як важко й нестримно стугонить море. Уночі почався шторм.
Заснути я вже не міг. Я люблю море завжди, а надто, коли воно штормить. Одразу ж вирішив, що в школу виберуся з дому раніше, щоб ще завернути до берега та помилуватися штормом.
Ледве діждався, поки повставали тато й мама. Мама почала готувати сніданок, але мені не терпілось. Коли спішиш, то й п’ять хвилин здаються тобі вічністю.
Під яскравим ранковим сонцем, під зовсім чистим, без жодної хмаринки небом від берега і до молочно-синьої смужки небосхилу гойдалося море. Гналися одна за одною високі хвилі. Вода була в одному місці
темна, в другому — сіро-зелена, а в третьому — чорно-синя. Коли по ній пробігав дужий і пружний вітер, вона швидко міняла свої кольори. Схоже було, ніби поверхня води знизу, з самих морських глибин, освітлюється різнобарвними вогнями.
 
 
 
 
Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав: | Теги: переказ, шторм на морі текст, Шторм на морі переказ 6 клас, я прокинувся вдосвіта
Переглядів: 23369 | Завантажень: 0 | Коментарі: 10 | Рейтинг: 3.2/143
Всього коментарів: 10
avatar
3
1
ОЧЕНЬ полезная запись hands hands hands )))))
avatar
2
клас biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar
3
Спасибочки clap
avatar
4
клас дуже помогло отримав 12 балів
avatar
5
Мммда взяли скопірували кусок твори і всьо
avatar
6
Клас
avatar
7
clap клас
avatar
8
э
avatar
9
Клас! можно списати и получити 12 балів smile
avatar
10
Клас спасіба вам ви допомогли я на уроці ломала голову а потім прийшла і списала дуже вдячна вам дякую за цю прекрасну інформацію.
avatar