Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Виснажливий шлях пошуків. Переказ про Сергія Корольова.
12.05.2014, 15:54
загрузка...

4 жовтня 1957 року ракета вивела на орбіту штучний су­путник Землі. Це стало першим необхідним кроком в освоєн­ні космічного простору. Без ракети-носія не могло бути й мови про космічні польоти.

 

На чолі великої справи стояв керівник, який вірив у реаль­ність таких польотів у той час, коли багато хто вважав їх фан­тастикою. Цим керівником був Головний конструктор у галу­зі ракетобудування й космонавтики, академік, українець за походженням Сергій Корольов.

 

Працювати з Корольовим було важко, але цікаво. Підви­щена вимогливість, стислі терміни завершення завдань, но­визна, яка приховувала не лише приємні несподіванки, — усе це змушувало тих, хто з ним працював, постійно перебувати в стані нервового напруження.

 

Проте всі ці труднощі, незручності, а інколи й серйозні не­приємності видавалися мізерними порівняно із захоплююче цікавою роботою. Однією з причин постійного інтересу до ро­боти була її новизна. Корольов не любив спокійного життя, не любив повторюватися. Розробляючи якусь нову конструкцію, пройшовши виснажливий шлях пошуків, надавши конструк­ції потрібного ступеня завершеності, він начебто втрачав ін­терес до теми. Часто свої досягнення «дарував» спорідненому колективу, притому навіть переводив своїх колег у нову гру­пу конструкторів. Це свідчило про масштабність його погля­дів, правильне розуміння державних завдань і невичерпну творчість.

 

Попри велику щедрість Сергій Корольов нікому не переда­вав тематики, пов’язаної з пілотуванням польотів. Мабуть, неабияка роль у цьому належала його юнацькій мрії – літати на планерах, а потім на ракетному апараті. Тому й не дивно, що всю інформацію про космонавтів він відстежував сам і контролював дуже ретельно.

Читати далі...

 

 

 

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав:
Переглядів: 2021 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
avatar