Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

Вода… Ти саме життя
10.05.2014, 13:53
загрузка...

Нині всім добре відомо, що без води неможливий будь-який С прояв життя. Це – найцінніший «мінерал життя», на долю якого припадає до 90 відсотків будови організму. Вона забезпечує фізіологічні, біохімічні, хімічні процеси в організмі всієї живої природи на Землі.

Без води не можуть функціонувати ні промисловість, ні сільське господарство. Але при цьому вода має відповідати належній якості. Вона має космічне, геологічне, кліматичне, енергетичне, санітарно-гігієнічне, лікувальне, естетичне значення.

Кожне джерельце – то живильна кров Землі. Усі вони невтомні трудівники: зеленюють та вічно омолоджують луки, поля, ліси, поновлюють її щедровитість. Не випадково говорять, що краплинка води дорожча за діамант.

Не тільки корисні копалини вичерпуються, але й ресурси питної води істотно зменшуються. Часто себе втішаємо і обнадіюємо, що запаси прісної води поновлюються, та з питною водою далеко не все в порядку. Коли не задумуєшся, то здається, що із цим даром природи ніби все гаразд, безпроблемно. Насправді ж як це далеко від реальності! Нині дефіцит води – одна з глобальних проблем сьогодення. Це передусім стосується прісної води. А ще цивілізація доби не завжди ощадливо їх використовує. До того ж на початку XX століття на Землі жило близько півтора мільярда людей, а нині їх уже понад шість мільярдів. Навіть важко собі уявити всю кіль­кість щоденно спожитої води. Але й господарювання цієї маси – людей аж ніяк не можна назвати раціональним щодо користування водними ресурсами. Це кожен добре знає по собі. 

Читати далі тут...

 

 

 

 

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав:
Переглядів: 2354 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.2/5
Всього коментарів: 1
avatar
1
Очень помогли biggrin
avatar