Головна » Файли » ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Правила поведінки в школі (презентація)
22.08.2019, 14:27
загрузка...


    1. Правила поведінки учнів у школі
    2. Вчасно йди завжди до школи Та не спізнюйся ніколи Учні зобов'язані приходити до школи за 10-15 хвилин до початку уроку
    3. Ох, не терплю я бруду, завжди охайним буду. Одяг має бути чистим і охайним та відповідати вимогам, викладеним у Статуті школи.
    4. В школу з книжкою ідіть, Зайві ж речі не беріть .
    5. Іграшки залишаються вдома!
    6. • Учні входять до класу за дзвоником. Запізнюватися на урок без поважних причин не можна.
    7. .
    8. Слухай вчителя уважно І веди себе поважно. Щоб чогось не пропустити Та все добре зрозуміти • Уважно слухай пояснення вчителя !
    9. Я уважно поміркую На відмінний результат! На уроці будь уважним, перед тим як щось написати чи сказати добре поміркуй!
    10. Під час уроку не можна створювати галас; якщо хочеш щось сказати-піднімай руку!
    11. Будеш працювати старанно і охайно, Все у тебе вийде 12 бально!
    12. Телефоном ти не грай краще книжку почитай та 12-ку отримай! Забороняється на уроці користуватися мобільним телефоном!
    13. Ось і пролунав дзвінок, наш закінчився урок Урок закінчується тоді, коли вчитель оголосив про це; після цього учні йдуть на перерву!
    14. На перервах дружно грайтесь Гарно,весело змагайтесь! І не бийтеся ніколи Ні в дворі, ні серед школи! І на сходах те ж не грайтесь, Йдіть праворуч, не штовхайтесь..
    15. Під час перерви забороняється бігати по класу, коридору, сходами; сваритися, з»ясовувуати стосунки, битися.
    16. Підвіконня , любі діти, Не для того, щоб сидіти Там хай квіточки стоять, Діти ж поруч постоять. Не можна відкривати вікна, сидіти на підвіконні.
    17. Не можна без дозволу педагога йти зі школи в урочний час
    18. В нашій школі – учень ти. Скрізь дотримуйсь чистоти. Все довкола зберігай, а не псуй і не ламай. Учні бережуть майно школи, дотримуються чистоти і порядку на території школи.
    19. Учні зобов'язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки як підчас уроків, так і після їх закінчення!
    20. Школа –це твій другий дім. Ти пишатись маєш ним.
    21. • Підготувала • вчитель початкових класів • Кузнецово-Михайлівської ЗОШ • Танача • Валентина Василівна •

. Презентація “ Профілактика травматизму. Правила поведінки під час навчання у школі” Підготували учні 8 класу Мар’ївської ЗШ І-ІІІст. Керівник: Грицаєнко Н.О.
2.  Щоб жити, досягати успіхів, людина повинна піклуватися про своє здоров’я, захищати себе.  Здоров’я є основною умовою самореалізації , а також найважливішою складовою особистого  інтересу сучасної людини, оскільки навіть часткова його відсутність може стати перешкодою до здійснення мрій та життєвих планів.
3. Здоров’я не існує саме по собі , не дається на все життя, не є постійним і незмінним. Про нього тре дбати, його необхідно берегти й примножувати протягом усього свідомого життя.
4.  Щоденне перебування на свіжому повітрі протягом 1 – 1. 5 год є одним з найважливіших компонентів здорового спообу життя.
5.  Комп’ютер – річ корисна , але при частому використанні шкідлива. Запам’ятай , що наслідками його надмірного використання є : психічні розлади, захворювання очей, безсоння та інше.
6.  Всі учні знають що циркуль – це математичний прилад за допомогою якого будують коло. Користуючись цим приладом ми повинні дотримуватися правил безпеки ,щоб не травмути себе та оточуючих.
7.  Не грайтеся з сірниками самі та не дозволяйте бавитися з ними своїм молодшим братам і сестрам!  Через пустощі з вогнем виникають пожежі . Пожежа несе небезпеку для здоров’я людини, а крім того винні у виникненні пожежі підпадають під відповідальність згідно кримінального кодексу України.
8.  Дитячі пустощі з сірниками, запальничками призводять до пожеж!  Найпоширенішими наслідками пожежі на організм людини є опіки та отруєння чадним газом.
9.  Під час катання на роликах можна отримати різного роду травми , а саме: переломи кінцівок, забої м’яких тканин, рвані рани.  Будьте обережні , не пустуйте , не хизуйтеся перед товаришами і тоді не отримаєте травм.
10.  Укуси комах, пауків можуть мати смертельні наслідки. Категорично забороняється виловлювати пауків та гратися ними!
11. Якщо укусила бджола то ти не панікуй, місце укусу натри звичайною цибулею.
12.  При роботі з сапою будь особливо уважним! Гострим кінцем якої можеш завдати собі травм.
13.  Опікова хвороба – це гостре порушення водно – сольового обміну в організмі , що супроводжується загальною інтоксикацією. Часто стан хворого ускладнюється запаленням легенів, ураженням печінки, нирок, гострими виразками шлунково - кишкового тракту.
14.  Проблема сьогодення- наявність великої кількості безпритульних собак. Голодні та злі , вони становлять певну загрозу здоров’ю, а іноді й життю людей.  Не підходь до собаки, яка сидить на ланцюгу, бо захист “ особистої території” – одна з головних причин агресивності тварини.  Не нав’язуй собаці свого товариства, не торкайся його , коли він їсть, не намагайся відібрати “ улюблену іграшку”.
15.  Коли підходить автобус , багато хто прагне будь – як випередити інших.Дуже нетерпляча людина часто може опинитися під колесами.Машина не може зупинитися відразу – це потрібно знати і пам’ятати.
16.  Якщо ж ти травмувався ,то рану оброби зеленкою , та забинтуй!  У випадках переломів кінцівок , наклади шину і виклич лікаря.  При сильній кровотечі наклади джгут залиши записку в якій укажи час коли наклали джгут і викличи лікаря.
17.  Будь дисциплінованим, дотримуйся правил для учнів.Уникай конфліктних ситуацій.  Не принось до школи вибухові та легкозаймисті речовин.  Будь уважним на східцях, в коридорі, в їдальні та інших місцях. При знаходженні в гурті дітей неи штовхайся , не підстрибуй , не галасуй, не вживай злих слів тому. Що це може призвести до конфлікту.  Не грайся сірниками та запальничками.  Не перестрибуй через ями та траншеї.  Не грайся в котлованах.
18.  Не грайся на новобудовах.  Не лазь на дерева, стовпи, особливо електричні.  Не ь підходь близько до трансформаторних підстанцій  Ні в якому разі не доторкуйся до проводів електроліній та до тих , що обірвалися внаслідок бурі, обледеніння тощо.  Не пустуй на спортивному майданчику.Це може призвести до дуже сейозних травм.
Категорія: ПРЕЗЕНТАЦІЇ | Додав:
Переглядів: 94 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar