Головна » Файли » ТВОРИ

Яке значення має мова у житті людини? Текст-міркування.
23.08.2020, 18:50
загрузка...

Мова – це засіб спілкування, він властивий тільки людям.

   Так словами ми спілкуємося. По-перше, їх дуже багато. До кожного слова наша уява малює його значення. Ніякі звуки не можуть замінити усього багатства слів. По-друге, кожне відкриття можна описати словесно новими словами, збагатити мову. Мова дає змогу читати книги, пізнавати світ. По-третє, як душевно мелодію можуть прикрасити слова. Багато чарівних пісень просто не існувало би без мови. 

    Мова – це велике досягнення людства. Тому треба знати її.

 

 

---------------------------------------------------------------------------

 

   Мова відіграє величезну роль у житті людей. По-перше, нею ми спілкуємося один з одним. Ні жести, ні міміка, ні звуки не можуть замінити повноти відображення світу мовою. По –друге, вона дозволяє заспівати гарну пісню. По-третє, завдяки їй ми можемо читати книги. По-четверте, дізнаватися про те, що накопичило людство. По-п’яте, мова вчить нас образно мислити. Один предмет можна виразити різними синонімами.

   Без знання мови не можна бути гарними співрозмовниками, багато читати та знати.

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

  Значення мови надзвичайно велике, бо вона допомагає розвиватися людському суспільству, а значить і кожній людині зокрема. 

  По-перше, мова, на відміну від жестів, здавна дозволяла краще порозумітися людям. По-друге, об’єднувала родами для спільного ведення господарства, так згодом утворилися народи. По-третє, спочатку усно, а потім письмово, зберігався досвід та передавався наступним поколінням, що сприяло розвитку науки та винахідництва, загальному прогресові. По-четверте, завдяки мові з культурних джерел можна дізнатися про історію народу.   

  Мова вивела первісну людину з печери. Сьогодні дозволяє відчувати себе частиною певного народу, сприяє розвитку особистості.

 

Джерело: http://8next.com

Категорія: ТВОРИ | Додав:
Переглядів: 65 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar