Головна » Файли » ТВОРИ

Моя улюблена пора року - літо
09.11.2019, 22:05
загрузка...

Коли мені в школі задали написати твір про мою улюблену пору року, я вагався недовго. Так, мені подобається золота осінь, біло-сніжна  зима.  Я  також  люблю  весну,  коли  навколо  буяє  зелень  та  квітують дерева. Але моя найулюбленіша пора року — це літо!

Особливо  я  люблю  прихід  літа.  Це  пора,  коли  спека  та  задуха  ще  не  владарюють  над  містами  та  селами.  Навкруги  багато  квітів.  Ще навіть білі «свічки» на каштанах світяться. Вечорами тепло, але повіває свіжий вітерець. Не сидиться вдома, хочеться гуляти, веселитися. І люди навколо відчувають щось подібне: у всіх святковий, піднесений настрій.

Під час літніх канікул можна досхочу порадіти життю: мандрувати, купатися, засмагати на пляжі, грати в футбол, баскетбол або бадмінтон,  кататися  на  велосипеді.  Є  час  читати  всі  книжки,  які  заманеться, а не тільки за шкільною програмою. Є час вільно посидіти за комп’ютером, але цим не варто захоплюватися. адже надворі стоїть прекрасна пора року, не можна втрачати ані хвилини!

Звичайно, влітку буває часто спекотно та незатишно, особливо в великому запиленому місті. але мені аж ніяк не хочеться проміняти це  надмірне  тепло  на  зимні  холоди  та  теплі  валянки!  Літня  спека  тільки нагадує про те, що потрібно облагороджувати місто, висадити дерева для затінку.

Літо подобається мені не тільки тому, що влітку я зазвичай від-почиваю на канікулах. В цю пору року природа така щедра на свої дари: овочі, фрукти, ягоди. Першою достигне черешня. Потім доспіє темна солодка вишня, а далі... Сонячні абрикоски, червонобокі яблучка, виноград, сливи... Справді, я люблю літо за те, що з-поміж інших пір року воно найщедріше.

Категорія: ТВОРИ | Додав: | Теги: ТВІР, пора року
Переглядів: 478 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar