Головна » Файли » ТВОРИ

Склади і запиши розповідь про вулицю, на якій ти живеш
23.08.2020, 17:44
загрузка...

Склади і запиши розповідь про вулицю, на якій ти живеш

Я живу на вулиці Шевченка. Вона дуже красива. Обабіч вулиці стоять ошатні будинки. Біля них ростуть липи, які влітку напоюють усе довкола медвяним ароматом. По вулиці мчать автомобілі. Тротуарами ходить безліч людей. Я люблю свою вулицю.

***

Я живу на вулиці Т.Г Шевченка 4. Її прикрашають різнобарвні квіти: троянди, ромашки, фіалки та багато інших. На даний момент зараз на моїй вулиці робиться ремонт, працівники хочуть облаштувати тут парк для розваг. Наш тротуар дуже красивий, тому на роликах тут дуже весело кататися. Також є гральний магазин, де можна прийти та пограти в ігри! Чекаємо у гостях!

***

Я живу на вулиці .................. ... ...  .Вона є дуже гарною. Коло мого будинку є клумби з квітами. На клумбах ростуть(ромашки,піони і т.д.). Є дуже гарний великий дитячий майданчик. Все чути веселий крик дітей. Також є сад яблунь, вишень та аличі. Коли настане тепле літечко, я вибіжу на двір і буду гратися на майданчику і побіжу в сад щоб зірвати вишеньку або яблуко!

    На мою думку,моя вулиця найкраща!

***

Вулиця Щорса

    Вулиця,на якій я живу, широка і красива. По обидва боки вулиці височіють багатоповерхові будинки. Біля будинків ростуть каштани,клени,липи. Особливо красива моя вулиця навесні, коли цвітуть абрикоси та бузок.

   На моїй вулиці розташовані школа, дитячий садок, магазини, лікарня. На дитячих майданчиках граються діти. Біля нашого будинку влітку цвітуть запашні квіти. Я люблю свою вулицю.

***

Вулиця на якій я живу, виросту, це найрідніша з усіх, там мій дім, мої рідні, де я зробив свої перші кроки, де живуть мої друзі, де пройде моє дитинство. Так може вона і ненайбільша,але я її все одно люблю. Вкінці вулиці є наше з друзями потайне місце на дереві, проходячи по вулиці можна зустріти знайомі мені місця.  Я тут живу, я тут росту,і навіть якщо я переїду, я все одно буду згадувати,як найкращі часи мого життя.

***

Я живу на вулиці А.Шептицького. Вона була названа на честь великого митрополита. Андрей Шептицький був дуже освіченою і доброю людиною. Завжди допомагав бідним та знедоленим. Своїми вчинками він прославив наш край. Із нього треба брати усім приклад.
     Моя вулиця є центральною вулицею нашого міста. Обабіч дороги ростуть високі дерева. Там багато чепурних будинків, магазинів. Є аптека і музей. Окрасою вулиці є центральний парк. Там стоїть чудовий пам’ятник Тарасові Шевченку.
     Я горда, бо моя вулиця названа на честь такої відомої людини.

Категорія: ТВОРИ | Додав: | Теги: твір про вулицю
Переглядів: 70 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar