Головна » Файли » ТВОРИ

Твір Прогулянка до осіннього лісу
21.09.2020, 21:17
загрузка...

Текст 1.

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній ліс.
Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. Вже не почуєш веселих пісень дзвінкоголосих пташок. З дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. Воно замріяно кружляє у повільному таночку, поки тихо долетить до землі. Приємно йти доріжкою, коли під ногами лагідно шарудить різнобарвний килим осені. А вітерець, пустотливо граючись, розносить по всьому лісу приємні пахощі достиглих ягід. Поважно хитають маленькі ялинки та високі сосни своїми вічнозеленими верхівками, ніби мирно розмовляючи між собою. Тільки свіжий подих вітру інколи порушує цю розмову. Аж ось у густих вітках блискавично промайнула і миттєво сховалась руденька білочка — весела сусідка всіх дерев і невпинна трудівниця.
Де-не-де з-під опалого листя виглядають маленькі боровички, лисички, підберезники.
А високо в блакитному небі безперестанку пливуть темно-сині хмаринки, нагадуючи своїми обрисами різних казкових персонажів. Розсікаючи небесну блакить, повагом летять і зажурливо курличуть журавлі.
Як хороше, як гарно навкруги! Спасибі тобі, осінь, за цю красу!

Текст 2. Краса осіннього лісу

   Прийшла осінь. Листя стало жовтим, червоним, а де-не-де ще зеленим. Осінь красива, чарівна, така, що описати не можна. Вона вкрила жовтогарячою ковдрою землю, щоб та відпочила від біганини дітей.

   Одного разу я йшла лісом, ще здалеку ліс був кольоровим, а коли зайшла то він став ще барвистіше багряним. Дерева нахилилися один до одного і таке враження, ніби ми йдемо у печері осінніх, жовтих кристалів. А ще де-не-де визирають з-під листочків грибочки, ніби хочуть, щоб ми сказали їм: "Які ви гарні!"

   Листя падає... Це так, ніби дощик падає із золотої шкатулки на нас, щоб ми стали такі самі золоті і чарівні, як осінь. Мені здається, що лісові звірі  лягають спати під пух цього золота.

   Осінь прекрасна! Мені так подобаються осінні чари. Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 4 клас

Категорія: ТВОРИ | Додав: | Теги: про осінній ліс, про осінь, твір про осінь
Переглядів: 260 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar