Головна » Файли » ШКОЛЯР » українська мова

Великий тлумачний словник сучасної української мови
24.09.2020, 11:00
загрузка...

Великий тлумачний словник сучасної української мови
В'ячеслав Бусел
Словник

Великий тлумачний словник сучасної української мови є універсальним довідником із сучасної української мови. В ньому об’єднано академічну повноту мовної лексики з лаконічною формою однотомного видання.
Словник містить близько 250 тис. слів і словосполучень, у тому числі й ті, що увійшли в українську літературну мову протягом останнього десятиліття. Окрім загальновживаних слів, у словнику наводяться основні терміни сучасної науки і техніки, а також слова, що визначають явища і реалії виробничого, культурного і побутового життя. Новим для тлумачних словників є введення в деякі статті енциклопедичних довідок.
Словник є популярним, загальнодоступним виданням, розрахованим на широкий загал: учнів старших класів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, студентів, аспірантів, викладачів української мови та всіх, хто вивчає українську мову і послуговується нею у повсякденному житті.

Великий тлумачний словник сучасної української мови (з дод. і допов.) / Уклад. і голов. ред. В.Т. Бусел. — К.; Ірпінь: ВТФ «Перун», 2005. — 1728 с.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

ОНЛАЙН Академічний тлумачний словник (1970—1980) ТУТ

ТАКОЖ тлумачний словник української мови СЛОВНИК.ua

 

 

Категорія: українська мова | Додав:
Переглядів: 353 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar