Головна » Файли » ШКОЛЯР » історія всесвітня

У категорії матеріалів: 10
Показано матеріалів: 1-10

Сортувати за: Даті · Назві · Переглядам
загрузка...

Історія + № 5, 2015Газета "Історія +" - газета про історію, яка відкриває незнайомі для широкого загалу, але надзвичайно захоплюючі сторінки історії - світу та України. Що насправді відбувалося у кулуарах найвідоміших історичних подій? Маловідомі сторінки з життя людей, що вершили долю світу. Факти, які сторіччями ретельно приховувались. Справжні герої. Драми та тріумфи та їх детальний аналіз. Неперекручена історія. Захоплююча історія. Історія, яку варто знати кожному.

Переглядів: 1192 / Дата: 25.04.2016 / Коментарі: 0

Історія + № 10 жовтень 2014Газета "Історія +" - перша україномовна газета про історію, яка відкриває незнайомі для широкого загалу, але надзвичайно захоплюючі сторінки історії - світу та України. Що насправді відбувалося у кулуарах найвідоміших історичних подій? Маловідомі сторінки з життя людей, що вершили долю світу. Факти, які сторіччями ретельно приховувались. Справжні герої. Драми та тріумфи та їх детальний аналіз. Неперекручена історія. Захоплююча історія. Історія, яку варто знати кожному.

Переглядів: 1325 / Дата: 15.03.2016 / Коментарі: 0

Від Риму до Берестечка. Історії сторінки про героїв та їх вчинкиЦя книга - про відчайдушну хоробрість, про героїв найрізноманітніших війн, загарбницьких і визвольних, про тих, на кого хочеться бути схожим. Написана вона професійним істориком, отже, тут усе чесно. Такі люди дійсно жили на цій Землі, хоча в це іноді буває важко повірити, читаючи захопливі оповіді Юлії Федоренко.

Переглядів: 1453 / Дата: 08.11.2014 / Коментарі: 0

Всесвітня історія. 8—9 класи: Наочний довідник


Назва: Всесвітня історія. 8—9 класи: Наочний довідник
Автор: О.В. Гісем, О.О. Мартинюк.
Видавництво: Веста
Сторінок: 157
Формат: pdf
Розмір: 2.01 Mb

Пропоноване видання продовжує серію наочних посібників зі шкільних дисциплін, які допоможуть учням систематизувати, конкретизувати і поглибити набуті знання і вміння, а також прилучитися до активної самостійної роботи.
 

Переглядів: 3808 / Дата: 24.09.2014 / Коментарі: 0

Методика використання пізнавальних задач у навчанні історії середніх віків

Методика використання пізнавальних задач у навчанні історії середніх віків
У процесі навчання історії основне завдання вчителя полягає не тільки в тому, щоб учні засвоїли інформацію про минуле, але й у тому, щоб виробити вміння учнів осмислювати й творчо застосовувати історичні знання, критично оцінювати історичні події, аргументувати власну позицію.
Переглядів: 1626 / Дата: 03.11.2012 / Коментарі: 0

Всесвітня історія - підручники


збираємо посилання на підручники із всесвітньої історії, розміщені на інших сайтах і доступні для вільного перегляду Переглядів: 7463 / Дата: 28.02.2012 / Коментарі: 0