Головна » Файли » ЗНО

Ботаніка. Зоологія. Біологія людини. Тренувальні тести.
28.03.2015, 15:23
загрузка...

Ботаніка. Зоологія. Біологія людини. Тренувальні тести.
Посібник призначено для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Розміщено тестові завдання різних типів, які можуть використовуватись під час проведення незалежного оцінювання. Завдання розділено за темами курсів ботаніки, зоології та біології людини. 

Задорожний К. М. Ботаніка, зоологія, біологія людини. Тренувальні тести.

 Х.: Вид. група «Основа», 2008. — 208 с.: іл. — Серія «Підготовка до ЗНО»

 

ЧИТАТИ ОНЛАЙН

 

Як відповідати на тестові завдання? Зазвичай відповіді на тестові питання особливих труднощів не викликають. Або учень знає правильну відповідь і тоді він відмічає її, або не знає і тоді не відмічає або відмічає навмання. Але навіть у цьому випадку є маленькі нюанси. Наприклад, правильним буде давати відповіді на всі питання, навіть на ті, відповіді на які учень не знає. Це пов’язано з тим, що кількість відповідей обмежена й існує не така вже й мала вірогідність випадково відмітити правильну відповідь. Так, якщо відповідей на кожне з питань по чотири, а питань усього двадцять, то, відповідаючи навмання, можна отримати в середньому п’ять вірних відповідей (25 %).

Слід відзначити, що досить часто на тестові питання легше відповідати, використовуючи метод виключення, тобто відкидаючи варіанти, що є безумовно невірними. Часто після відкидання подібних неправильних відповідей залишається лише одна — вона і є вірною.

Відповіді на тести зі встановленням відповідності між поняттями або термінами або розташуванням наведених варіантів у певному порядку потребують у першу чергу логічного мислення. Всі вони містять достатньо інформації для правильної відповіді, й основна проблема полягає в тому, щоб цю потрібну інформацію в них знайти. Найкращим способом підготовки до відповіді на такі питання є практичне розв’язання якомога більшої кількості подібних завдань. Саме такий спосіб розвитку логіки мислення, як показує практика, є найкращим. Крім того, у розв’язанні задач такого типу, як і для тестів з вибором одного вірного варіанта відповіді, непогано зарекомендував себе метод виключення неправильних відповідей.

І ще одна порада — під час відповіді на тестові питання обов’язково треба контролювати час власних відповідей. У нормі для відповіді на одне питання з вибором одного вірного варіанта відповіді потрібно 0,5 хвилини. Для деяких питань цього цілком досить, але деякі потребують більшого часу. У цьому випадку їх краще пропустити і відповісти на них у кінці, бо занадто довгі роздуми можуть призвести до того, що учень не встигне дати відповіді на всі питання.

Категорія: ЗНО | Додав: | Теги: Підготовка до ЗНО, скачать бесплатно, зоологія, Ботаніка, Біологія людини
Переглядів: 3121 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar